PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32453}
7,7 48 027
ocen
7,7 10 1 48027
7,0 21
ocen krytyków
Żółty szalik
powrót do forum filmu Żółty szalik

czekam

ocenił(a) film na 9

Czekam aż ktoś zechce podyskutować o tym filmie. Janusz Gajos to mój serdeczny kumpel, znam go jak własną kieszeń, chciałem wam przybliżyć tego wspaniałego aktora. Przecież rola w tym filmie jest majsterstickiem w jego wykonaniu.

Jerzy_Zemla

aktor znakomity
ja mogę podyskutować :) ale uprzedzam, że ta dyskusja nie będzie zbyt burzliwa, ponieważ moje zdanie na temat tej roli jest identyczne...

od kiedy pamiętam Janusz Gajos budził mój szacunek i uznanie, od zawsze jest dla mnie świetnym aktorem,

Żółty szalik oglądałam ponad rok temu i muszę przyznać, że film bardzo mnie poruszył, ja nie widziałam w nim Janusza Gajosa - aktora, tylko alkoholika, którego grał, zrobił to perfekcyjnie, długo po obejrzeniu tego filmu nie mogłam się otrząsnąć...

nie widziałam jeszcze jego kreacji w Zemście ale słyszałam o niej same pozytywne opinie, nie oglądałam także "Tam i z powrotem", bo w kinach leciał jak na lekarstwo...

ostatnio czytałam wywiad z Januszem Gajosem i muszę przyznac, że zaskoczył mnie swoją pasją - fotografią, wywiad był ilustrowany zrobionymi przez niego zdjęciami i wydawały mi się dosyć interesujące, czy można je obejrzeć gdzieś w internecie? bo wystawy to pewnie tylko w Warszawie :(

ocenił(a) film na 9
gonia

gajos
Wystawa zdjęć Janusza była w maju w Pałacu Młodzieży w Katowicach, w sierpniu w Pałacu Mieroszewskich w Będzinie,obecnie jest w Warszawie. Ja mam kilka jego zdjęć z Nowego Yorku oraz innych niewystawianych. Jeżeli Cię to interesuje to w najbliższym czasie prześlę Ci w załącznikach na Twoją pocztę.W internecie nie ma jeszcze tych zdjęc, ale myśli nad swoją stroną. W tej chwili Janusz ma dwie premiery teatralne, ostatnia w BURZY, toteż czasu niewiele.Gdy będzie trochę wolniejszy to mam nadzieję że wspólnie zrobimy jakąś strone ze zdjęciami. Pozdrawiam.

Jerzy_Zemla

zdjęcia
myślę, że strona to bardzo dobry pomysł, niestety nie miałam pojęcia o tych wystawach w Katowicach i Będzinie ale wtedy nawet nie wiedziałam, że Gajos zajmuje się robieniem zdjęć...

na scenie nie miałam go okazji oglądać ale może w tym roku pojawi się na na Gliwickich Spotkaniach Teatralnych ...

zdjęciami jestem bardzo zainteresowana więc będę wdzięczna za przesłanie ich na moją pocztę, jeśli to nie będzie kłopot oczywiście
pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
Jerzy_Zemla

Janusz Gajos nalezy z pewnoscia do tych polskich aktorow ktorych najbardziej cenie, stad powstrzymam sie od bardzo chamskich komentarzy pod Twoim adresem. Zalosne jest tylko to jak w prawie kazdym komentarzu chwalisz sie znajomoscia z tym swietnym aktorem. To nic nadzwyczajnego a robisz z tego wielkie halo. Zrob sobie oltarz w domu i modl sie 5 razy dziennie do P. Gajosa, ale oszczedz sobie tch przechwalek na forum bo po pewnym czasie staje sie to mocno irytujace..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones