PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32453}
7,7 48 027
ocen
7,7 10 1 48027
7,0 21
ocen krytyków
Żółty szalik
powrót do forum filmu Żółty szalik

Ten film istnieje tylko dzięki Gajosowi. Uderza „polskość” całego wykonania, ale Gajos ratuje ten film swoim mistrzostwem. Historia banalna, prosta, a jakże uderzająca dzięki głównej roli Gajosa. Ktoś powiedział- „ tylko alkoholik mógł tak zagrać tę rolę i tylko alkoholik doceni ten film w 100%”- i to zapewne prawda i dlatego moja ocena jest taka jaka jest. Inni aktorzy rażą pewnego rodzaju sztampą, muzyka smęci, zdjęcia denerwują amatorską jakością obrazu. Przez cały film moja opinia wahała się zbijana przez te aspekty a podtrzymywana przez grę Gajosa.

ocenił(a) film na 8
lysak

To prawda Gajos sięgnął tutaj szczytu aktorstwa-chociaż mam wątpliwości czy nie znał tej sytuacji z autopsji. Ode mnie za film tylko dzięki roli Gajosa 8.

ocenił(a) film na 8
lysak

Nie do końca zgadzam się z Tobą. Owszem, jest to film Gajosa, ale muzyka Loranca jest dobra. Nie wiem, dlaczego uważasz, że smęci... Reszta aktorów nie tyke gra słabo, co ma rolutki tyci tycie, ale np. Janda, czy facet, co mówi, że kra juz nad nim zamarza, to miniperełki. Doceniam ten film, bo jestem alkoholikiem. Jest prawdziwy - w warstwie psychologicznej. Zresztą Pilch, bo on jest autorem scenariusza, też alkoholik, wiedział, co pisze. Ułatwienia to: facet jest bogaty, więc nie wie, co to brak grosza na kacu, no i ciepła mamuśka, do rany przyłóż. Ogólna mja ocena to 8. Gajos jest wielki!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones