PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4612}

Ślepy zaułek

Clockers
7,3 3,8 tys. ocen
7,3 10 1 3765
7,6 5 krytyków
Ślepy zaułek
powrót do forum filmu Ślepy zaułek

bardzo lubię Spike'a ale ten film jest wyjątkowo słaby, scenariusz beznadziejny, ciągle wieje
nudą, koszmarni aktorzy, zwłaszcza ten główny, nie wiem jak mogl dostac tę rolę, żal było
patrzeć na te jego wymuszone murzynskie powiedzonka, brrrr

ocenił(a) film na 2
mnjhau

nic dodać, nic ująć.

ocenił(a) film na 7
mnjhau

Pozostaje tylko sie zgodzić. Dobry reżyser zrobił przecietną, a w zasadzie to nawet nieprzecietną chałę.

ocenił(a) film na 10
mnjhau

żal to jest jedynie tak glupiej wypowiedzi jak twoja, nieudolny krytyku....

ocenił(a) film na 8
black_bastard

dokładnie...

ocenił(a) film na 9
black_bastard

Czemu takie paly tu wchodza jak tamten :/

mnjhau

co ty gadasz, no przecież BAJKA !!!

ocenił(a) film na 7
mnjhau

Marna prowokacja trolu.

ocenił(a) film na 3
mnjhau

100% racji. Bardzo lubie tego typu filmy, klimat, Lee ale film jest nieprzeciętnnym gównem aż ciężko się go ogląda.
Gra aktorska na poziomie szkoły podstawowej, gangsterki to oni chyba uczyli się takze z filmów
cos strasznego

mnjhau

Spike Lee to polityczny nudziarz jego filmy to propaganda w jedną lub drugą stronę jest beznadziejnie nudny aż do skrętu poprawny politycznie

ocenił(a) film na 10
markin

beznadziejny to ty masz ten kaprawy dekiel, ktory nie ogarnia kina spolecznego

black_bastard

kino społecznie poprawne - muszę cię poprawić Spike to zwykły buszmeński komuch a nie społeczne kino

ocenił(a) film na 10
markin

nie pograzaj sie wswojej glupocie, podaj mi jakies argumenty biała pierdoło bo na razie z twojej jałowej gadki tylko smrodu robisz.
Smiem twierdzic, ze jestes zbyt malo bystry jak i rozgarniety na trudniejsze kino, ktore tworzy Spike'a i w jakim celu uzywa takich zabiegow. Do jego filmow trzeba dojrzec, a takie podlotki jak ty nie sa w stanie wyjsc z fazy dlubania w nosie.

ocenił(a) film na 10
markin

tak myslalem, za cienki jestes jak juz sie prosi ciebie o konkrety. i co ma World Trade Center do tego to nie wiem, idz sączyc kakałko dziecie :)

black_bastard

stąd fakt, że cienki jesteś skoro nie wiesz co ma do tego WTC

ocenił(a) film na 10
markin

sam jestes cienki bo nie masz zadnych argumentow, piejesz jak maly kogucik, a jak przychodzi co do czego to nie masz odwagi wylozyc kawy na ławe. Spike Lee i World Trade Center mają tyle wspolnego co żaba z lataniem, takze nie bredz albo podaj te swoje smieszne argumenty, ktorych raczej nie masz.

black_bastard

argumentów nie mam hahaha przecież ci nie będę rozpisywał scen i tłumaczył co i jak na świecie działa. Jak cie nie wychowali tak jak należy to, a może jak cię wychowali na kapusia, traktorzystkę, ludowego kmiota z mentalnością ubeka to już teraz płacz, że niczego nie rozumiesz jak rozmawiasz z inteligentnymi ludźmi.
Ja ci tłumaczył nie będę a argumenty podałem ale ich nie rozumiesz. Tłumaczył to ja będę swojemu synowi i córce a nie jakiemuś przybłędzie na forum. Od ciebie to wiesz mogę kapitału zażyczyć sobie jak mi się będzie chciało. To ja wybieram którym tłumaczę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
markin

Spike to rasista i jego filmy są rasistowskie, dokładnie tak jak jego poglądy, gdyby był biały byłby wyklęty;)

soplic68

dokładnie to zwykły czarny faszysta. Gdyby to czarni zdobyli Europę to już nie byłoby białych na świecie wymordowaliby wszystkich w momencie.
Ale wiesz to przecież niepoprawne fakty.

ocenił(a) film na 5
markin

Masz dużo racji w tym, co tu (i nie tylko tu) piszesz, ale - moim zdaniem - brak ci dystansu do apologetów politycznej poprawności. A to są przecież ludzie głęboko przekonani, że wiedzą, co mówią i czynią. Trzeba ich olewać i mówić swoje.

ocenił(a) film na 8
mnjhau

Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że na tym portalu nie można mieć pewności, czy Twoja ocena to prowokacja, czy tylko subiektywna opinia. Jedno i drugie pasuje pod profil statystycznego filmłebowicza.

ocenił(a) film na 8
mnjhau

Ten film nie odniósł sukcesu, bo po obejrzeniu go są tylko 2 opcje. Albo kochasz albo nienawidzisz i nie ma niczego pomiędzy