PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8673}

Ściana

Pink Floyd: The Wall
8,1 52 739
ocen
8,1 10 1 52739
7,9 17
ocen krytyków
Ściana
powrót do forum filmu Ściana

Szkoda ze mają tylko jeden hit ,, brick in the ball''

ocenił(a) film na 10
norbi888

Zgadzam się. Choć martwię się czemu tych ćwoków jest tak dużo. Trzeba ich nawrócić...

accadacca

Jak widzę nawet poziom trollingu na filmwebie spadł poniżej szamba(kiedyś chociaż trolle były cwane i prowokowały "ciekawie")

accadacca

wypowiem sie jako ktos kto nie jest fanem floydow, antyfanem tez nie bo ich nawet za bardzo nie znam
gdyby ktos mnie zapytal jakie piosenki floydow znam to bym odpowiedzial ze cegla w scianie i to wszystko, chyba nigdy nie slyszalem w radiu ich piosenki innej, i nie znam nikogo kto by byl ich fanem, wiec nigdy nikt mi ich nie polecil i sie nimi nie interesowalem
przed chwila sprawdzilem na youtube co tam za hiciory maja i zrozumialem dlaczego w radiu nie ma innych ich piosenek - tylko brick jest piosenka ktora moze sie spodobac kazdemu, reszta ich tworczosci to jakies powolne, smutnawe kawalki, ktore moga sie spodobac tylko waskiemu gronu odbiorcow ze specyficznym gustem
ja raczej wole weselsza, zywsza muzyke, ktora wprawia w dobry nastroj i napelnia energia, czuje ze od sluchania floydow naszlyby mnie mysli samobojcze

ocenił(a) film na 10
uncut

zgadzam się , tak jak ty wolę Biebera i czasami coś z wyższej pólki , na przykład One direction

accadacca

bejbe bejbe ooooooooooooooo

ocenił(a) film na 10
uncut

klasycznie

ocenił(a) film na 10
accadacca

chyba przez ten film... co za kolę :D chyba po ty filmie jesteś zje...bany

ocenił(a) film na 8
accadacca

Kazdy ma swoj gust, ale stwierdzic, ze PF jest znany tylko z wspomnianego przez Ciebie kawalka, to tak, jak powiedziec, ze AC/DC jest znany tylko z 'Back to black', albo ze Queen z 'Show must go on'. Jezeli ktos sie totalnie nie zna na muzyce, to zawsze bedzie ograniczony.

ocenił(a) film na 9
accadacca

To ty chyba nie znasz się najwidoczniej na muzyce, High Hopes, Wish you were here, Comfortable numbs to nie hity? Kontynuując co ma AC/DC do The Wall człowieku co ty porównujesz. To są dwa odmiennie gatunki muzyczne tj. rock progresywny i hard rock. To tak jakbyś porównał muzykę klasyczną do rocka bo tym się rock progresywny wyróżnia-delikatny, harmonijny ( może nie zawsze jednakże na ogół) z dużym użyciem gitary akustycznej natomiast zespół typu AC/DC charakteryzuje się tzw przeze mnie harpidruciarstwem, zażynaniem gardła i ostrym dla ucha brzmieniem i nie mów mi że faworyzuję w tym sporze PF bo za AC/DC potrafiłem pojechać aż do Belgradu i byłem nawet na dwóch ich koncertach także jestem fanem obu zespołów i nie strawię porównywania ich do siebie. Pozdrawiam i poczytaj na przyszłość za nim coś napiszesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones