PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612490}
8,6 5 309
ocen
8,6 10 1 5309
World of Warcraft: The Burning Crusade
powrót do forum gry World of Warcraft: The Burning Crusade

Co nie zmienia faktu, że mimo wszystko jest to bardzo dobry dodatek.
Uważam, że najgorszy, być może dlatego, że za czasów jego świetności nie miałem okazji grać na max
levelu i być może dla tego go nie doceniam.

ocenił(a) grę na 10
mk34

tak więc jak nie wiesz to nie pisz a zwłaszcza takich bredni!

ocenił(a) grę na 9
mk34

Nie grałeś w tych czasach - nie oceniaj.
Primo - TBC miało bardzo dobry fabularnie content: Szaleństwo Illidana sięgnęło zenitu i pociągnęło za sobą księcia Kael'thasa, który chciał przywołać do Azeroth swoich wrogów, których uznał za zbawców.
Secundo - Wprowadzenie heroicznych wersji dungeonów (bardziej przyjaznych niż w classicu, ale wciąż wymagających) to był strzał w dziesiątkę. Ludzie naprawdę mieli co robić i musieli się napracować i zdobyć gear, zanim poszli na jakiekolwiek raidy. Próbowano to odtworzyć w Cata, średnio na jeża im to wyszło.
Tertio - Raidy - Tylko jeden raid z późniejszych dodatków dorównał jakościowo raidom z TBC (Ulduar). Raidy były mega w ch*j trudne, musiałeś naprawdę dobrze znać swoją klasę, żeby gdziekolwiek iść + mieć dobrą gildię. Było ich dużo, więcej, niż w WotLK-u, Cata, czy nawet w Classicu. Wtedy epickość znaczyła, że jesteś koksem. Może ciężko było to zdobyć, ale ile było frajdy jak się już zabiło ciężkiego bossa :D
TBC, było póki co najlepszym dodatkiem pod względem zawartości i samej gry. WotLK przewyższa je tylko w klimacie.

ocenił(a) grę na 9
Azqabat

No i hunter zamiatał w PvP. Survival ftw.

ocenił(a) grę na 10
Warborn

IMO najlepszy dodatek do wowa. tyle

ocenił(a) grę na 10
Warborn

Chcesz mi powiedzieć, że hunter wymiatał i tak powinno być? Uważam, że powinien być balans pomiędzy klasami Wotlk i paladyn holy sie kłania...

ocenił(a) grę na 8
Azqabat

Ej, wyluzujcie, ja nie powiedziałem że beznadziejny tylko że najmniej mi się podobał i mam prawo tak powiedzieć.
Dżizas, co za nienawiść... nawet nie można wyrazić własnego zdania. (które w dodatku nie było obraźliwe)

ocenił(a) grę na 9
mk34

Napisane jest najgorszy = beznadziejny. Tak to odebrałem.

ocenił(a) grę na 8
Azqabat

"Moim zdaniem najgorszy z dodatków. Co nie zmienia faktu, że mimo wszystko jest to bardzo dobry dodatek."

skoro tak to odebrałeś to pozdro dla ciebie...

ocenił(a) grę na 9
mk34

pozdro dla Ciebie za uzasadnienie :3
"Uważam, że najgorszy, być może dlatego, że za czasów jego świetności nie miałem okazji grać na max
levelu(...)"

ocenił(a) grę na 8
Azqabat

no właśnie..

ocenił(a) grę na 10
mk34

Skoro gra ci się podoba to dlaczego krytykujesz?
Czy nie można napisać czegoś w stylu:
" Moim zdaniem wszystkie części są fantastyczne, jednak ten dodatek najmniej przypadł mi do gustu? "
Wówczas uniknąłbyś niepotrzebnych sporów i dyskusji.

ocenił(a) grę na 8
Adix_x

W sumie racja

my bad

ocenił(a) grę na 10
mk34

Spoko. Tak na przyszłość : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones