PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608109}
8,6 38 109
ocen
8,6 10 1 38109
Wiedźmin 2: Zabójcy królów
powrót do forum gry Wiedźmin 2: Zabójcy królów

Witam. Wiecie moze jaka jest najnowsza wersja(albo w miare nowa) wiedzmina 2? Bo chce kupic ale wiem ze w pierwszych wersjach było w cho*ere blędow i chcialam kupic jakas z tych nowszych gdzie bledy juz zostaly poprawione.

ocenił(a) grę na 9
TakaJedna93

Słyszałeś o czymś takim jak "darmowe patche"? :/ Bo nie ważne w której wersji kupisz tą grę, możesz ją zaktualizować do najnowszej. Tak, czy owak, najnowszym wydaniem jest "Edycja Rozszerzona" (nie pomyl z "Premium") i to w tej najlepiej kupić Wieśka, bo aktualizacja do tej edycji, choć darmowa, zajmuje około 10GB, a tutaj jest już w pudełku.

ocenił(a) grę na 6
septuater

A Ty słyszałeś o czyms takim jak nick? Zauwaz, ze jestem dziewczyną, a nie bezmyslnie z marszu odpowiadasz! A pozatym patche tu nie mialo nic do rzeczy bo wiem o tym ze problemy przy pierwszych instalkach były ogromne z instalacją, kolega instalowal to 3 razy az wkoncu zadzialalo, zajelo to 8 godzin a zagladajac na forum o wiedzminie i pytajac o rady, okazalo sie ze 99% osob ma ten sam problem, i nie były to piraty a oryginaly!

ocenił(a) grę na 9
TakaJedna93

Aż tak cię to uraziło? :c
Obstawiam, ze twój kolega kupił Wiedźmina 2 w przedsprzedaży. Była z tym spora afera, bo żeby aktywować grę trzeba było ściągnąć jakiś plik zaraz po premierze - taka prosta blokada, żeby wszyscy zaczęli grać dokładnie w tym samym momencie. Niestety CDP całkowicie zwaliło sprawę i aktywacja się popsuła, stąd ten problem. Zawiodła więc obsługa, a nie sama gra. Potem już nic takiego się nie zdarzyło.
Dodam, że przy mojej wersji Wiedźmina 2 (rozszerzonej) nie było jakichkolwiek problemów.

ocenił(a) grę na 6
septuater

Cóż, dzięki za odpowiedź, skorzystam.

ocenił(a) grę na 9
TakaJedna93

Cała przyjemność po mojej stronie :).

ocenił(a) grę na 6
septuater

dostalam dzis na rocznice urodzin :D

ocenił(a) grę na 9
TakaJedna93

Gratulacje :P.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones