PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613861}
6,5 371
ocen
6,5 10 1 371
Wanted: Weapons of Fate
powrót do forum gry Wanted: Weapons of Fate

Tak się składa, że­ grałem niedawno. Bardzo­ nierówna gra. Są­ momenty dobre i­ bardzo kiepskie jak­ pierwszy mini boss­ - szef SWATu­ strzelający z za­ tarczy. Największa­ wada tej gry bo­ chyba tak to można­ nazwać to czułość­ myszy. Ustawiłem ją­ na maxa a przy­ celowaniu i­ epizodzie z­ ostrzałem z okna­ musiałem machać­ myszką jak cepem i­ najnormalniej za­ wolno się poruszała­ moja broń bo­ ginąłem więc nie­ przeszedłem tej­ gry. Jest to krótka­ gra. Dobre momenty­ z koncentracją­ gdzie wyskakuje nam­ typ za za winkla i­ strzelamy na czas.­ Ja bym poczekał jak­ wyjdzie w­ CD-ACTION.

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

W większości mogę się z tobą zgodzić,Zafascynowany filmem miałem wielkie nadzieje,za grę zapłaciłem 30 zł które się nie zwrócą, gra jest nudna i monotonna,zawierająca masę błędów,

STAMiNA

Nie wiem gdzie te dobre momenty.Mechanika poruszania się to nieporozumienie.Jedynie filmowe wstawki z zabijania nożem w miarę wyglądały.Dla mnie ta gra to dno.Wyłączyłem po pierwszym bosie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones