PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696941}

Uncharted 4: Kres Złodzieja

Uncharted 4: A Thief's End
9,0 16 tys. ocen
9,0 10 1 16119
Uncharted 4: Kres Złodzieja
powrót do forum gry Uncharted 4: Kres Złodzieja

Top 1 ?

ocenił(a) grę na 10

Jeśli średnia się utrzyma, wyprzedzi Dziki Gon w rankingu

kruczek10

Nie wydaje mi się ale chciałabym, żeby tak było. (Może wyprzedzić tylko na chwilkę )

Wielu użytkowników uważa W3 za najwybitniejszą grę na świecie, totalne, pozbawione błędów arcydzieło z perfekcyjną grafiką i wciagającą fabułą i inne gry przy W3 są słabe i nic nie będzie już tak dobre, no chyba, że W4...bla bla bla...90% wpisów tak wygląda, prawie zero hejtu.

Dlatego myślę, że do 10 może się wbić, oczywiście będzie trochę bólu dupy o to ale powinno się utrzymać. 1 miejsce to na pewno NIE TUTAJ. :D

ocenił(a) grę na 10
gabris7

No tak w końcu Wiedźmin jest polski i niektórzy mają przez to klapki na oczach.
Dla mnie był W3 był świetny ale na pewno nie na 10, bardziej na 8,5 moze troche dlatego, ze tematyka niezbyt w moim guscie.

Co do U4 - 10 ale z małym minusem

Dla mnie najlepszą grą ever Tlou nadal

lukas_172

Ciężko o drugą taką grę jak W3. Gra nie trzyma nas za rączkę. Wszystko jest zależne od nas (wiele zakończeń). Ogromny świat, mnóstwo rzeczy do robienia, co chwila skupiając się nad czymś nagle coś odwraca od nas uwagę to jest prawdziwa magia w tej grze i w żadnej innej nie spotkałem się z czymś takim. Gry ND nigdy nie miały w sobie tyle magii co W3 chodź uwielbiam serię Uncharted (4 część 10/10) oraz TLoU (10/10), ale jednak W3 nie bez powodu zebrał tyle nagród. Po przejściu W3 człowiek nadal myśli o tej grze.