PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609641}

Uncharted: Fortuna Drake'a

Uncharted: Drake's Fortune
7,8 11 600
ocen
7,8 10 1 11600
Uncharted: Fortuna Drake'a
powrót do forum gry Uncharted: Fortuna Drake'a

5/10 przereklamowana

ocenił(a) grę na 3

poczatek fajny, fajna grafika i krajobraz, wraz z postepem w grze gra robi sie strasznie monotonna,
ciagle tylko strzelasz do typów którzy nie wiadomo skąd sie pojawiają, a już szczytem jest kiedy
wchodze do jakiegos pomieszczenia, do ktorego potrzebny był mi specjalny klucz, który znalazlem w
jakeis tajemniczej trumnie ze szkieletem, a z tego pomieszczenia wyskakują mi kolejni kolesie i do
mnie strzelają haha(ciekwee skad sie tam znalezli), smiech na sali. W skrocie na plus: krajobraz i
moze klimat, na minus liniowośc, i głupota do potegi
dobrze ze gre pozyczyłem bo bym nie odzałowal straconej kasy na nia

ocenił(a) grę na 8
diouf89

Dokładnie to samo chciałem napisać, przegięcie z wrogami ogólnie myślałem że będzie gra typu action adventure a wyszedł TPS.

DANCOSMO

3/10 za duużo strzelania, nie rozumiem po co w tej grze są granaty jak i tak nie wyrządzają większych szkód.
Przeciwnicy momentami widzą przez ściany.
Również grę wypożyczyłem. 2 i 3 o niebo lesze (3 moim zdaniem najlepsza).
Jakby nie było, z reguły pierwszy produkt nie musi być idealny :).

ocenił(a) grę na 8
DANCOSMO

Mnie się właśnie podoba że jest dużo wrogów.Chociaż jest co do roboty zabijając ich po kolei.A nie włóczyć się tylko z misji do misji i rozwiązywać tylko same zagadki.Ogólnie ten Remastered na PS4 bardzo dobrze im wyszedł.

ocenił(a) grę na 5
diouf89

Też jestem tego samego zdania. Przeciwnicy nie ważne skąd strzelają i tak każdy pocisk trafia w postać. Ta gra więcej razy mnie zdenerwowała, niż sprawiała przyjemność. Oby kolejne części były lepsze.

ocenił(a) grę na 6
diouf89

100% sie zgadzam. Najbardziej mnie denerwuje, ze wrogowie widza przez sciany. Jak cie jeden zauwazy to juz wszyscy w okolicy zaczynaja dokladnie w ciebie strzelac, nawet jak nie maja prawa wiedziec gdzie jestes. Nawet ukrywajac sie za szeroka kolumna mozna oberwac. Strasznie monotonne, żmudne i irytujące.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones