PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688673}
8,4 9,0 tys. ocen
8,4 10 1 9045
The Wolf Among Us
powrót do forum gry The Wolf Among Us

Epizod 4

ocenił(a) grę na 10

Data premiery 25 maj. trailer https://www.youtube.com/watch?v=RsWWSMmhWS8&feature=youtu.be
Zapowiada się fajnie, szczególnie rzeźnia. .

ocenił(a) grę na 9
Grochu89

Przed chwilką również zobaczyłam na stronie telltale, że dodano daty wydania odcinka 4. Zwiastun bardzo mi się podoba ;D Szczególnie ciekawi mnie ten motyw z tymi świecącymi drzwiami, ciekawe gdzie prowadzą. W ogóle pospieszyli się z wydaniem kolejnego odcinka bo spodziewałam się go tak koło połowy czerwca. Ale oczywiście nie narzekam ;)

lululu

Nie chcę tu spamować, ale masz zarąbisty avatar :D

Grochu89

wow to wręcz dla mnie idealnie; grę odkryłam jakiś tydzień temu i pochłonęła mnie całkowicie:), przynajmniej nie bd musiała długo czekać :D

Grochu89

27 maja, nie 25, zmyliłeś mnie :/ A już się tak ucieszyłam. Ale to i tak dobrze, bo też myślałam, że będzie gdzieś w połowie czerwca. Z drugiej strony smutno mi, że gra niedługo się skończy :(

ocenił(a) grę na 10
plenum

Kurcze, fakt, 27, nie 25. Najmocniej przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Grochu89

Wybaczam :) Jednak tak bardzo nie mogę się doczekać jutra, że chyba zaraz zacznę odliczać godziny :D Mam nadzieję,że ten epizod nie będzie za krótki.

ocenił(a) grę na 9
plenum

Wykrakałaś, najkrótszy odcinek póki co :D

macren7

70 minut.... dopiero co się rozgrzałem ... szczególnie jeśli chodzi o finałową scenę :/

ocenił(a) grę na 10
mmaakkss

Ale za to mega klimatyczny. Gdzie poszliście najpierw i z kim stoczyliście walkę?

Grochu89

Do rzeźnika, a tłukłem się z Diabłem bo wydał mi się strasznym skurczybykiem.

ocenił(a) grę na 10
mmaakkss

To tak samo jak ja. Potem jeszcze Woodyemu fajke kopsnąłem :D. Ale finał zapowiada się ciekawie. Ogólnie gra troche zmieniła charakter. Śledztwo w sprawie morderstw zamieniło się w wojne z mafią, szkoda. Choć ten motyw ala Brudny Harry też jest spoko.

ocenił(a) grę na 9
Grochu89

Ja zacząłem od kantoru.
A z kim da się bić? Nie licząc Diabła?
Odcinek faktycznie klimatyczny, ale jednak poprzednie odcinki bardziej ;). Zabrakło mi tutaj jakichś ciekawych akcji albo zwrotów fabularnych, póki co to chyba jedyny epizod pozbawiony tych elementów.

ocenił(a) grę na 10
macren7

Można bylo walnąć też Woodyemu.

ocenił(a) grę na 7
macren7

Ludzie strasznie czepiają się tego epizodu. Ja bawiłem się dobrze. Seria nic nie straciła. Czwarta część to moim zdaniem uwertura, wstęp do finału. Zakończyli kilka wątków; Beast and Beauty, Colin, Toad. Nadal nie wiemy dokładnie kto zabił i w jakim celu. Crooked Man, Mary (?), Tweedles, Jersey Devil, Georgie i Vivian. Więzili innych Fables? Ale kogo właściwie? Zmuszali do pracy, ale przy czym? Czekam na piątą część i lepiej, żeby odpowiedzi były dobre.

Piramidoglowy

Może wreszcie na scenę wkroczy rudy (Cryer). :P Nie wydaje mi się, że za zabójstwami stoi Crooked Man albo ktoś z jego ludzi - to chyba byłoby za proste. No chyba że cały finałowy epizod sprowadzał się będzie do ścigania mordercy.

ocenił(a) grę na 8
Grochu89

Jak zawsze moje decyzje pokrywały się z większością (po za 1 epizodem gdzie najpierw poszedłem do księcia i zabiciem 1 z braci) tutaj mam kompletnie na opak :D
Nie wysłałem Colina na farmę
Wysłałem Toada na farmę
Odpaliłem fajkę.

Ostatnia decyzja to był pewniak. Najpiękniejsza scena w tym epizodzie to po skopaniu Diabła, wyszedłem bez słowa i z Drwalem zapaliliśmy. W finale też to idealnie wyszło.
Jednak te 70 minut... Pamiętacie jak w 1 sezonie TWD odcinek potrafił trwać blisko 3h? I ostatni wydawał się super krótki bo trwał 1,5h. Teraz te najdłuższe tyle trwają.
O ile klimat dla mnie dalej jest powalający, to jednak mogło to być zrobione lepiej np. więcej wątków śledczych (jak w 1 epizodzie), bo tak sama historia wydaje się być ostro przyśpieszona.

robhans

Właśnie , ogólnie odcinek był całkiem niezły tylko że zdecydowanie za krótki. Mogliby przynajmniej przedłużyć końcową scene z Croocked man'em, no ale trudno... Boję się żę ostatni odc będzie podobny, a rozwiązanie całego problemu w 5 min pozostawi tylko wielki niedosyt :/