PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695571}
8,3 10 260
ocen
8,3 10 1 10260
The Walking Dead: Season Two
powrót do forum gry The Walking Dead: Season Two

Bardzo możliwe będzie, że Lilly powróci w piątym epizodzie dlatego, że osoba dubbingująca jej postać ogłosiła na swoim
twitterze iż miała sesję nagraniową do gry komputerowej, a dodatkowo w 4 epizodzie pojawia się kempingowiec Kennego.

Yalen

W 4 epizodzie był kempingowiec Kenny'ego? Gdzie? Kiedy? Nie zauważylam tego.

ocenił(a) grę na 8
AlexaM

i. imgur. com/sru3xgn. png - Ten samochód wygląda identycznie jak kempingowiec Kennego . Być może twórcy chcieli dać wskazówkę?

Yalen

O kurde, faktycznie identyczny! No ciekawe, ciekawe. Swoją drogą to nie wiem po co ją przywracać ;D

ocenił(a) grę na 8
AlexaM

Jak dla mnie była jedną najlepszych postaci. Gdy był zwiastun 2 epizodu to myślałem, że to o nią chodziło. Mam nadzieję, że będzie to postać, która przejdzie do 3 sezonu.

Yalen

A dla mnie była nudna jak flaki z olejem i jakoś nie widzę w niej nic ciekawego. Nic tylko pretensje i obwinianie wszystkich o wszystko.. cieszylam się jak Lee wypieprzyl ją z kempingowca i jednak mam nadzieję, że twoje domysly się nie potwierdzą ;D

ocenił(a) grę na 3
Yalen

To byłby ostatni gwóźdź do trumny tego kiepskiego sezonu. Nie przyszło ci do głowy, że podłoży głos innej postaci? Może w innej produkcji TTG, np. Borderlands lub Game of Thrones, co? Jeśli oczekiwać czyjegoś powrotu to najprędzej Christy, ale na pewno nie Lily i nie w piątym odcinku! TTG z braku czasu albo lenistwa wykorzystuje wcześniejsze modele, więc nie ma co ekscytować się kempingowcem.

Piramidoglowy

,,Nie przyszło ci do głowy, nie ekscytuj się'' - haha jak ja uwielbiam jak ktoś zauważy coś ciekawego w grze i chce się podzielić swoimi DOMYSŁAMI z innymi, ale zawsze znajdzie się jakaś osoba, która musi pier@%#%ąć swoją ekspercką opinię.

,,TTG z braku czasu albo lenistwa wykorzystuje wcześniejsze modele, więc nie ma co ekscytować się kempingowcem''.
No pewnie byłeś w ich studio, dlatego to wiesz. Mógłbyś przytoczyć jakieś przykłady prócz trupów? Bo akurat tylko to zauważyłam.

Ja też uważam, że powrót Lily i to jeszcze w 5 epizodzie to glupota, ale nie pisze chłopakowi, żeby się nie ekscytował..
Zresztą, skoro uważasz, że ten sezon jest kiepski to nie rozumiem dlaczego nadal w to grasz i udzielasz się na tym forum. Jak mi się coś nie podoba to tego nie robie.
P.S już czekam na pocisk z twojej strony :)

AlexaM

"Zresztą, skoro uważasz, że ten sezon jest kiepski to nie rozumiem dlaczego nadal w to grasz i udzielasz się na tym forum. Jak mi się coś nie podoba to tego nie robie."

Ach, jak ja uwielbiam ten argument... więc teraz ja Ci powiem - od czego są fora dyskusyjne? Od tego, żeby podzielić się swoimi wrażeniami i opiniami, NIEKONIECZNIE tylko tymi pozytywnymi. Nie podoba mi się coś - mam prawo o tym powiedzieć, prawda? No ale cóż, jak to pięknie ująłeś, "zawsze znajdzie się jakaś osoba, która musi pier@%#%ąć swoją ekspercką opinię".

Ale do samego tematu - kamper mógł zostać użyty jako wskazówka (tak jak samochód Nieznajomego w S1 przed hotelem), ale wcale bym się nie zdziwił gdyby miał to być po prostu wcześniejszy model i tyle.

Powrót Lily uważam mimo wszystko za idiotyzm. Sezon 2 jest na równi pochyłej od trzeciego odcinka, a Ep4 to kwintesencja tego, co w tej grze najgorsze (i cieszę się, że użytkownicy na oficjalnym forum Telltale objeżdżają twórców za każdą nielogiczność, głupotę albo beznadziejne rozwiązanie fabularne - a teraz nawet za wypowiedzi twórców o osobach z chorobami na tle nerwowym). Liczę, że finał to poprawi, ale nie kolejną postacią powracającą. Wystarczy, że Sezon 2 ma słabo dopracowane postacie, a wyciągając kolejnego bohatera z S1 (innego niż Christa, którą w końcu mieliśmy odnaleźć - taki przynajmniej był cel na początku) TT udowodni, że nie ma już na grę pomysłów, oprócz wożenia się na renomie S1.

orvaldi

Dobrze, ale wkurza mnie to jak ktoś snuje jakieś tam swoje teorie i zaraz zostaje zasypany mądrościami ze strony innych użytkowników..
A po drugie skoro ten sezon jest taki beznadziejny to mógł zakończyć swoją przygodę z tą grą już po pierwszym epizodzie, a mimo to dalej w to brnie.. wybacz, ale jest to dla mnie nie zrozumiałe.

AlexaM

Ja widzę tylko, że napisał, że sezon jest kiepski. Ja też tak uważam, ale wyjaśnię Ci dlaczego - uważam, że odcinek 1. był całkiem dobry, drugi był wręcz fenomenalny, a trzeci był bardzo dobry do momentu, w którym Carver zepchnął Reggie'go z dachu. Wtedy zorientowałem się, że z inteligentnego przeciwnika TT zrobiło z Carvera zwykłego psychola. Na dodatek hype'owany przez TT dodatek 400 Days ("zagrajcie, bo to będzie miało ogromny wpływ na historię sezonu, koniecznie!") ograniczył się do kilkusekundowych scenek z postaciami z tego dodatku, jedynie Bonnie ma jakieś znaczenie, ale tylko dlatego bo ona w tym DLC zawsze szła z Tavią, więc była jedynym pewnikiem. Reszta odcinka była dramatycznie wręcz słaba, ale finał dawał nadzieję, że to było przejściowe i Ep4 to poprawi. Nic z tego, odcinek 4. całkowicie (wg mnie) zniszczył fabułę i odebrał wagę większości decyzji do tej pory podjętych - a nawet gorzej, bo zaczął nawet zaprzeczać części naszych działań w sezonie 1.
No i co? Uważam Sezon 2 za kiepski, ale mam się nie wypowiadać? Odcinki 1 i 2 były OK, trzeci był słabszy, z czwartym wiązałem nadzieję na poprawę, a odcinek zawiódł mnie na całej linii. Został tylko finał, więc mam przestać grać? Nie. Nie przestanę, mimo że po zawodzie jaki mi sprawił 'Amid The Ruins' wciąż liczę na to, że finał się poprawi (głównie dlatego, że za fabułę w nim odpowiada scenarzysta odc. 1 i 2).
Przepraszam, musiałem wylać swoje żale. Sezon 1 był świetny, a drugi tylko do czasu.

ocenił(a) grę na 3
AlexaM

Dlaczego zaraz pocisk?
W zależności od tematu udzielam adekwatnej odpowiedzi. Tak już mam. Gra poważna, niech rozmowa też będzie.
Telltale korzysta z tych samych modeli, bo nie ma czasu (ochoty?) na produkowanie nowych. To jasne, jak słońce. Nieboszczyk z piątego odcinka pierwszej serii, leży na brzegu rzeki w pierwszym epizodzie drugiego sezonu. Ciągle wraca "Clem, jesteś mała, wciśniesz się tam?", wracają również modele.

Sezon jest kiepski, ale ciągle żyję nadzieją, że odwrócą to w następnym odcinku, że wszystko wróci na tory pierwszego sezonu. Został już tylko jeden. Szanse są bardzo małe.

ocenił(a) grę na 8
Piramidoglowy

Cóż nie napisała do jakiej gry będzie podkładać głos. Napisała, że jest to sekret. Może to oznaczać, że faktycznie będzie podkładać głos Lilly i nie chcę tego zdradzać bo byłby to duży spoiler albo chcę zrobić niespodziankę fanom, ale ich wielu nie ma więc druga opcja wydaję się mało prawdopodobna. Można wiedzieć dlaczego uważasz, że powrót Lilly byłby gwoździem do trumny?

ocenił(a) grę na 3
Yalen

Bo ucierpiałaby wiarygodność wydarzeń. Po tylu miesiącach z zaświatów wraca Kenny, a w ostatnim odcinku jeszcze Lilly? Jaki byłby sens jej powrotu w finale, poza zadowoleniem części fanów? Chyba żaden. Nie konstruuje się historii, aby zadowolić fankluby. Jeśli jednak ktoś to robi, to znak, że brak mu pomysłów. To zły znak.

Piramidoglowy

Nawet jeśli to do tej gry to mogła być to inna postać.

ocenił(a) grę na 9
Yalen

Jejku, oby to wszystko się potwierdziło. Nie powiem żebym lubiła Lilly ale uważam że to całkiem dobry pomysł aby przywrócić ją do gry :)

Yalen

OK - w necie są już wycieki z odcinka 5. (zaznaczam z góry - są już zweryfikowane i prawdziwe) i ten kamper Kenny'ego może być wskazówką ale prawdopodobnie NIE DOTYCZY tego, czego się wszyscy spodziewamy, tylko czegoś innego.

orvaldi

No i po co były te mądrości ,,nie ekscytuj się''itp. :) Jednak ,,fachowa'' opinia się nie sprawdziła :)

AlexaM

Przypomnę, że stwierdzenie "nie ekscytuj się" nie padło z mojej strony. Ja napisałem, że "kamper mógł zostać użyty jako wskazówka, ale wcale bym się nie zdziwił gdyby miał to być po prostu wcześniejszy model i tyle". Jedyne czemu byłem przeciw to komentarzom w stylu "nie podoba się, to nie oceniaj".

orvaldi

Wiem, że nie padły z twojej strony tylko tak mowie do kolegi w ramach tego co napisałeś.

orvaldi

Skąd te wycieki?

OrkSzwajcarskiBaron

W danych Epizodu 4 są pliki opisujące skrypty dla modeli postaci w finale. Mam napisać, co to za postacie? (Od razu zaznaczam, że to nie do końca może być spoiler)

użytkownik usunięty
orvaldi

Napisz, jeśli możesz, lista imion postaci to właściwie żaden spoiler. Ciekaw jestem, czy pojawi się jeszcze jakaś nowa (lub stara) twarz.

SPOILER SPOILER SPOILER

W odcinku 5. pojawi się retrospekcja. Skrypty opisują modele jako Flashback205. Na pewno pojawią się Clementine, Lee, Katjaa i Ben.

orvaldi

Może mi ktoś wytlumaczyc, bo nie bardzo rozumiem o co chodzi z tymi ,,skryptami''?

AlexaM

Elementy kodu gry, opisujące np. jaka animacja w danej chwili jest 'odgrywana' przez model 3D postaci itd.

W taki sam sposób ludzie odkryli, że w drugim odcinku pojawi się Kenny, w plikach odcinka 1. były już skrypty opisane jako Kenny202.

Yalen

wszyscy się lilly jarają ale jak widać wszyscy zapomnieli o glennie

ziomek999

Bo Glenn to postać z komiksu?

OrkSzwajcarskiBaron

Chodziło mi o glenna z pierwszego epizotu odjechał samochodem do miasta jak nie wierzysz to wejdz na youtube i weź pierwszy epizot gry

ziomek999

Pojechał do miasta a jego dalsza historia jest w komiksie(właśnie w tym mieście).

ziomek999

boźe jakiś ty żąłosny jesteś......

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones