PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695571}
8,3 10 260
ocen
8,3 10 1 10260
The Walking Dead: Season Two
powrót do forum gry The Walking Dead: Season Two

Pies

ocenił(a) grę na 9

Czy tylko mnie się wydaje że pies który ugryzł Clementine był zarażony? Widzieliście jego oczy kiedy nadział się na te patyki? Były strasznie białe. Myślałem ze ten pies jest zarazony

ocenił(a) grę na 8
wojtek3_2

Tylko ludzie ulegają przemianie w zombie, a przynajmniej tak jest w serii "The Walking Dead". Dlatego spokojna głowa, pies nie jest zarażony i Clem również. A białe oczy były spowodowane tym, że umierał w agonii.

wojtek3_2

Takie oczy ma zwierzę zdychające w męczarniach.

ocenił(a) grę na 10
intervigilium

A co sądzisz (-icie), czy Clementaine powinna go zabić czy zostawić umierającego? Mi się wydaje, że to była poważna decyzja nasza jako gracza i jej jako postaci z gry.

ocenił(a) grę na 9
skibaa10

Zabić. A raczej dobić i skrócić jego cierpienie.

ocenił(a) grę na 10
Tortuga033

Ja go zabiłem, choć jako gracz miałem wahania, a czasu na podjęcie decyzji mało.

ocenił(a) grę na 9
skibaa10

Zdecydowanie skrócić cierpienia, pomimo jego ataku na Clementine to współczułem psiakowi i nie mogłem patrzeć na to co się z nim stało, to było hardkorowe.
Możecie też zobaczyć jak Clem się zmieniła po tym zdarzeniu, stała się twardsza, mniej ufna i bardziej samodzielna. Tak jakby atak tego psa zabił w niej resztki niewinności

wojtek3_2

Czy można uniknąć ataku psa?

ocenił(a) grę na 9
legia23

Niestety nie

wojtek3_2

Czy naprawdę musisz przypominać mi tą scenę :-( Jezu jak ja nienawidzę widoku i pisku jaki wydaje pies kiedy cierpi. Kiedy to słyszę to czuję jakby ulatywało ze mnie całe powietrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones