PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631588}
8,8 19 484
oceny
8,8 10 1 19484
The Walking Dead: Season One
powrót do forum gry The Walking Dead: Season One

Ostrzegam, że jeśli ktoś nie ukończył, a nie chce psuć sobie zabawy, niech nie czyta.

Wiadomo, że niektóre rzeczy można rozegrać różnie, no i mam kilka pytań, bo pewnie sporo osób dokonało innych wyborów ;)

1. Jak ginie Carley, jeśli uratujemy ją w sklepie? Również, jak Doug, przy obronie Bena od Lily?
2. Jak ginie Kenny w przypadku nieuratowania Bena na wieży?
3. Co się dzieje, gdy utniemy sobie rękę? Jak reaguje grupa?
4. Jeśli nie zostawimy Lily na drodze, kradnie ona nam kemping. Jak więc zdobyć ołówek do rozczytania notatnika w pociągu?
5. Jak rozwija się akcja, gdy na końcu wybieramy, żeby Clem nas zostawiła, a nie zabijała? Znaczy, podejrzewam, że i tak Lee dostanie kulkę, ale Clem wbrew jemu by nie postąpiła.
6. Co, jeśli puścimy Christe i Omida jako pierwszych do hotelu? I tak znak się urwie przy nas?

ocenił(a) grę na 10
pawlodar_10

Jeszcze

7. Dzieje się coś, jeśli zabijemy braci na farmie?
8. Co, jeśli przy samochodzie w lesie opowiemy się za tym, żeby nie brać jedzenia?

ocenił(a) grę na 10
pawlodar_10

Na większość pytań jestem Ci w stanie odpowiedzieć ;) tak więc:
1. Lily zabija Carley z zimną krwią, po prostu strzałem w głowę. Można powiedzieć, że Carley broniła Bena, choć tylko słownie, kłócąc się z Lily (nie wiem jak wyglądało to w przypadku Douga), pocisnęła Lily i tamtej puściły nerwy i ją zastrzeliła.
2. Tego akurat nie wiem ;] ale podejrzewam, że może ten balkon zarywa się pod nim?
3. Ogólnie oglądałam jakieś filmiki na yt i kiedy Lee zdecydował się na amputację grupa jest zadowolona z tej decyzji, mają nadzieję że to przynajmniej spowolni infekcję. Jednak rozgrywka w sumie się nie zmienia, jest praktycznie tak jakby Lee miał rękę.
4. Scenka z Lily kradnącą kemping włącza się po prostu po tym jak podniesiemy ołówek i chcemy opuścić rv ;]
5. Mamy smutne pożegnanie, kiedy Lee przestaje kontaktować Clementine zostawia go i odchodzi. Nie pokazują nam jak Lee przemienia się w zombie, nic w tym stylu.
6. Tak, znak urwie się przy nas.
7. Kiedy ich zabijemy... cóż, śmierć pierwszego z braci wstrząśnie Clem i przez chwilę będzie się wydawało, jakby bała się takiego bezwzględnego Lee. Myślę, że podobnie jest kiedy zdecydujemy się zabić drugiego brata. W końcu wtedy cała grupa wydaje się być za tym, żebyśmy odpuścili.
8. Wtedy Lee i Clem nie wezmą tych rzeczy, aczkolwiek reszta grupy nie będzie miała skrupułów i zabiorą całe zapasy.

ocenił(a) grę na 10
ewa1292

O, dzięki wielkie. Co do Kenny'ego, znalazłem już http://www.youtube.com/watch?v=GQVDrACQzOc

ocenił(a) grę na 10
pawlodar_10

Hey tak swoją drogą, kto postanowił się nie zabijać na koniec? Tak z czystej ciekawości pytam bo widziałem statystyka tego akurat była jak ja grałem bardzo niska i ciekawi mnie czy to prawda :D?
Bo ja wybrałem że wolę być tym cholernym Walker'em przykutym do kaloryfera niż prosić Clem by mnie zabiła no bo kto ma do tego skrupuły i to jeszcze dziecku kazać :o

ocenił(a) grę na 10
SaoSin

Zrobiłam tak samo jak Ty. Uznałam, że Clem jest już zdolna obronić samą siebie, zabić zombiaka, Lee i tak był przykuty (czyli nieszkodliwy), pomyślałam sobie, że nie ma sensu zmuszać małej dziewczynki do wykonania egzekucji swojego najdroższego przyjaciela. Wiem, można powiedzieć, że to już nie był Lee tylko walker. No ale wiecie o co chodzi ;p to byłoby zbyt okrutne.

ocenił(a) grę na 9
ewa1292

Ja jej kazałam posłać kulkę. Po pierwsze nie chciałam żeby Lee skończył jako Walker (sama bym tego nie chciała), a po drugie to, choć okrutne i trudne, myślę że wzmocni Clementine. Tak żeby miała "jaja" i potrafiła podejmować trudne decyzję.

ewa1292

Nie byłoby zbyt okrutne,ja nie chiałbym zamienić się w trupa,to była przysługa,to że Clem mnie zabiła,i ona to dobrze rozumię.

ocenił(a) grę na 10
SaoSin

Ja jednak poprosiłem, żeby nacisnęła na spust. W sumie nie wiem dlaczego, uznałem, że będzie to najlepsze rozwiązanie.

A co myślicie o scence już po napisach?

pawlodar_10

Może pobiegła i trafiła na Omida i kobitę, a może bała się, że to byli szwendacze i została? sam nie wiem :)

ocenił(a) grę na 10
kenysfenys91

Szwendacze to napewno nie byli, ruchy mieli bardziej "ludzkie" przynajmniej tak mi się wydaje aczkolwiek z sylwetek też raczej bym wątpił by to byli Omid i Christa bo różnica wzrostu między nimi była większa. Mnie się wydaje że to mogli być jacyś bandyci bądź obcy bo zauważyli Clem z dość dużej odległości.

ocenił(a) grę na 10
SaoSin

Zresztą jak za niedługo przejdę jeszcze raz to się skupie na tym zrobię przy okazji jakiś GMV do tego ;p

SaoSin

A mi się wydaje że to mogą być,przynajmniej jeden z nich naszym przyszłym głównym bohaterem w sezonie 2

ocenił(a) grę na 10
SaoSin

Ja zabiłem Lee ponieważ nie chciałem żeby jako szwędacz cierpiał

ocenił(a) grę na 10
pawlodar_10

1. Jak ginie Carley, jeśli uratujemy ją w sklepie? Również, jak Doug, przy obronie Bena od Lily?

Ginie podczas jazdy RV. W pewnym momencie Lilly puszczają nerwy i zaczyna podejrzewać ją i Ben-a o kradzież leków, zatrzymują się po czym strzela jej w głowę po kłótni.

2. Jak ginie Kenny w przypadku nieuratowania Bena na wieży?

Kenny wskakuje do pokoju na dachu tam gdzie skoczyła kobieta Omida po krótkofalówkę i po tem już tylko widzimy Zombie, a co się dzieje jeśli uratujemy Bena ?

3. Co się dzieje, gdy utniemy sobie rękę? Jak reaguje grupa?

Było kilka momentów że Lee było ciężko coś zrobić jak chociażby przejść po drabinie albo skoczyć ale dawał sobie radę. Na końcu Clem spytała dlaczego uciąłem sobie rękę i musiałem jej powiedzieć że zostałem ugryziony.

7. Dzieje się coś, jeśli zabijemy braci na farmie?

Ja to wytłumaczyłem Clem że musiałem to zrobić i jakoś to przyjęła, reszta też nie miała wyrzutów,

8. Co, jeśli przy samochodzie w lesie opowiemy się za tym, żeby nie brać jedzenia?

Tak właściwie to nic. Na końcu tylko przy rozmowie pojawiła się opcja że ja nic nie ukradłem przy rozmowie z nieznajomym ale to wszystko.

ocenił(a) grę na 9
nashi_net

"a co się dzieje jeśli uratujemy Bena ?"
W czasie skakania z poręczy tego "balkonu" na dach, po skoku Kenny'ego kamera pokazuje poluzowanie się poręczy. Jeśli jest z nami Ben, on skacze na końcu, no i nie doskakuje...
Sam muszę to zobaczyć, bo to wiem z relacji kumpla. Ja na obydwóch sejwach, które grałem, nie ratowałem w ogóle Bena na wieży :D

ocenił(a) grę na 10
nashi_net

Dzięki, co do Kenny'ego.

http://www.youtube.com/watch?v=KS_0b0ecd4E#t=4m20s

Smutne dość.

ocenił(a) grę na 10
pawlodar_10

Chyba nikt jeszcze nie powiedział (1.) jak zabili Doug'a. Lily celuje w Bena, ale Doug to zauważa, krzyczy "Nie!", chwyta Bena próbuje go obrócić, ale Lily już wystrzeliła i trafia Doug'a w tył głowy.
3. Ważnym plusem odcięcia ręki jest to, że gdy ją mamy zdarzają się nam omdlenia i słabości (wspinaczka po drabinie, Lee z ręką traci przytomność i zwisa głową w dół, a bez ręki nic mu się nie dzieje)

ocenił(a) grę na 9
reBelle516

Nooo, to ze zwisaniem z drabiny było masakryczne... tzn. fajna scena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones