PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631588}
8,8 19 511
ocen
8,8 10 1 19511
The Walking Dead: Season One
powrót do forum gry The Walking Dead: Season One

Problem z 2 Epizodem

ocenił(a) grę na 10

Kiedy Matka tych dwóch gości każe nam nie podchodzić. Mianowicie chodzi mi o to że nie wiem co mam zrobić gdy każe mi się zatrzymać. Żaden klawisz nie działa, opcja do rozmowy się nie pokazuje i ona mnie zabija.

ocenił(a) grę na 10
zuza75_95

Musisz podchodzić małymi krokami, co jakiś czas się zatrzymując. Wtedy będziesz miała możliwość rozmowy.

ocenił(a) grę na 10
zuza75_95

W momencie gdy ona krzyczy stop nie podchodź bliżej czy jakoś tak to stajesz i wtedy ona się chyba cofa po schodach i potem znów się zbliżasz jednak musisz pamiętać aby się zatrzymać jak Ci każe i tak parę razy ;)

ocenił(a) grę na 10
Maciek1357

niestety nie działa. nie mam możliwości rozmowy z nią, a jak się zatrzymam jak mi każe to i tak po chwili do mnie strzela :< Jako że to był i tak koniec odcinka to dałam sobie spokój i po prostu wygenerowałam losową opowieść do epizodu 3. i tak to jak widać nie miało wielkiego znaczenia bo tak czy siak prawie wszyscy zginęli xD.

zuza75_95

Łee to szkoda. Zakończenie drugiego epizodu jest najlepsze.

ocenił(a) grę na 10
Patty Diphusa

widziałam na youtubie :D... swoją drogą, jak skończyłam piąty epizod to pustka pozostała :C... i morze łez :D nie mogę się doczekać tegorocznych epizodów!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones