PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608886}
7,4 1 718
ocen
7,4 10 1 1718
The Saboteur
powrót do forum gry The Saboteur

... gra daje spory fun. Jest klimat. Dobry patent z tymi kolorami, że terany zajęte przez Niemców są czarno-białe a reszta wyzwolona w kolorze. Nasz bohater potrafi przyjąć nienaturalnie dużą ilość obrażenia i nadal żyje. Rzuca się to dosyć w oczy. Gra mnie dosyć pochłonęła ale niestety zaciąłem się momencie jakiegoś wyścigu. Nie wiem czy pojechałem jakąś okrężną trasą czy to był bug bo ukończenie wyścigu było najnormalniej niemożliwe. Szkoda. 7/10

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Z tym wyścigiem to chyba pamiętam o co chodzi, bez aurory (wozu wyscigowego) z nitro jest ciezko. Ale ja dalem rade
"Altair-em" trzeba idealnie przejechac cala trase bez jakiegokolwiek poslizgu :)

A jezeli chodzi o te nienaturalnie przyjmowane duze ilosci obrazen, to wystarczy podniesc sobie poziom trudnosci i juz gra ma lepszy smaczek.

Dla mnie 10/10. Połączenie gta i assasins creeda za czasow drugiej wojny swiatowej, cos pieknego.

ocenił(a) grę na 7
Skillet

Przeszedłem Saboteura. Wcześniej jak grałem musiałem pokusić się na jakąś misję poboczną z jazdą na czas po mieście bo teraz miałem tylko wyścig na torze wyścigowym a zajmowałem się tylko misjami głównymi (żółte znaczniki na mapie).

Spoko gra, sporo strzelania, przyjemny klimat.

ocenił(a) grę na 7
Skillet

Napisałem mini-reckę: http://supremestamnet.blogspot.com/2016/07/710-sorry-jews.html

:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones