PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10012587}
7,3 1 789
ocen
7,3 10 1 1789
The Quarry
powrót do forum gry The Quarry

Według mnie gra zaczyna się świetnie ale brakowało mi takiego finału jak w Until Dawn - strach się ruszyć, potwory milimetry od nas, a tutaj w sumie chora Laura pozabijała wszystkich z rodziny mimo ze wcale nie musiała. Szkoda mogło być o wiele lepiej ale nadal nie było najgorzej.

ocenił(a) grę na 7
TomeqK

Też byłam zawiedziona końcówką :(

kakaow96

Są w tej grze postacie homoseksualne ? Nie lubię takich.
z góry bardzo dziękuję za odpowiedz !

ocenił(a) grę na 7
KihyunJisoo

Jest jedna postać homoseksualna i jest opcja żeby pocałował mężczyznę, ale wcale nie musi do tego dojść. Poza tym jest to jedna z lepszych postaci, co ja gadam, jest to najlepsza postać w tej grze. Dylan i love u

ocenił(a) grę na 9
kakaow96

przecież tu możesz mieć kilkanaście różnych końcówek i wcale Laura nie musi wybić wszystkich Hackettów

ocenił(a) grę na 7
amfre

Mam na myśli praktycznie samą końcówkę 10 rozdziału. Wychodzi na to, że jeśli chociaż część osób przeżyła to idą oni zabić Silasa, oddają jeden strzał i nic właściwie więcej się nie dzieje, później są napisy końcowe, które dodatkowo są jakąś męczarnią -to mnie właśnie zawiodło

ocenił(a) grę na 9
kakaow96

znaczy zagrałeś nudny i asekuracyjny wariant, było postrzelić policjanta i stawiać się w areszcie to byłoby ciekawiej ;) aczkolwiek w tym wariancie w ogóle nie spotyka się Silasa, co też może być nieco rozczarowujące

ocenił(a) grę na 7
amfre

Zobaczę sobie to zakończenie na yt:)

TomeqK

Są w tej grze postacie homoseksualne ? Nie lubię takich.
z góry bardzo dziękuję za odpowiedz !

ocenił(a) grę na 9
KihyunJisoo

Tak. Jest jedna na pewno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones