PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611222}
8,6 5 657
ocen
8,6 10 1 5657
The Neverhood
powrót do forum gry The Neverhood

Koniec Gry

ocenił(a) grę na 10

Czy ktoś przeszedł do końca tę grę?

ocenił(a) grę na 10
Tymonello

Tak:) pewnie że tak:D gra jest świetna... i daje nam dwa zakończenia... dobra i złe... o których decydujemy w ostatniej sekwencji gry:)

ocenił(a) grę na 10
masacrus

Aha. Bo ja trochę grałem. jak trzeba było potwora rozwalić samym sobą z dynamitu... troche po tym utknąłem

ocenił(a) grę na 10
Tymonello

hmmm to praktycznie początek:D tak czy inaczej musisz sie dostac do domku z "fujarkami" (to wydajając dźwięki... ) drzwi otwierają się gdy do tych drugich nalejesz odpowiednią ilość wody...

ocenił(a) grę na 10
masacrus

to też miałem

ocenił(a) grę na 10
Tymonello

hmmm no to dalej masz ten tunel z trzema zasuwkami... wszystkie przyciski musza być wciśnięte żeby przejść..
tak czy inaczej na YouTubie jest pokazane jak przejść... z reszta pewnie się gdzieś poradniki znajdą... a jak Ci się szukać nie chce to pisz gdzie utknąłeś a pomogę:D

ocenił(a) grę na 9
masacrus

Tak, a nawet 3 zakończenia... Trzecie to wpadnięcie w dziurę z napisem "Nie skacz!!!" :D
A co do samej gry, to jest po prostu genialna :D

Tymonello

Ja grałem w tą grę jako gzub:) I doszedłem do kryształów. Tam utknąłem.. a teraz przypomniałem sobie o tej grze i znów w nią gram. Zobaczymy jak daleko zajdę bo puki co mało czasu na to mam ;) Mam nadzieję że bez podpowiedzi uda mi się ją ogarnąć :)

Tymonello

Tak, zapisałam sobie wcześniej żeby obczaić dwa zakończenia :) To jest jedyna ana świecie gra, jaką uwielbiam. Niesamowicie psychodeliczna, tajemnicza, świetna muzyka... nieopisany klimat, psycho-dzieciństwo. moje wspomnienia z tym widają się takie odrealnione jak dziwaczny sen... dobra, to brzmi jak nolife, wiem. Gram w to od 6,7 lat i znam tylko jedną osobę, która w to grała :) Bardzo niedoceniona, ale nie wiem czy to akurat niedobrze. Teraz bachorki tną w tibie, a ja w ich wieku miałam mózg beatlesa na lsd kiedy w to grałam, dotąd mi tak zostało :)
kocham ten śmiech Klogg'a -Yes, yees! He bought it, I win! aaaahh Hahahaaa!!!

ocenił(a) grę na 10
whiterussian

Polecam skombinować sobie OST z gry. Prześwietny jest :)

ocenił(a) grę na 10
S1owacki

Wiem. Po prostu genialna muzyka

ocenił(a) grę na 10
Tymonello

Żeby raz ;) Chętnie doradzę jak ktoś ma jakiś problem :)

ocenił(a) grę na 9
Tymonello

Tak, choć kiedy między trzecim a czwartym przejściem miałem kilkuletnią przerwę... Zakończenie oglądałem jakbym widział je pierwszy raz w życiu, całkiem już go zapomniałem ^^'

ocenił(a) grę na 10
Tymonello

Myślę, że ok. 8-10 razy.

Tymonello

Przeszłam ją mnóstwo razy (chociaż za pierwszym bez solucji by się nie udało :)), bardzo poprawia mi humor. Czasami, kiedy nie mogę zasnąć, przechodzę ją w myślach :) Od paru lat się zbieram żeby poczytać ten tekst ze ścian długiego korytarza, ale jakoś ciągle nie mam czasu.

ocenił(a) grę na 10
piyoko

Ja również przeszłam całą grę z 2 razy samodzielnie jak bylam troche starsza a jak bylam malutka to zawsze przyglądalam sie jak inni grają :)
Ta gra przygodowa jest jedna z najlepszych przygodowek w jakie gralam.Pamiętam ,że najżmudniejszym momentem dla mnie bylo chodzenie po korytarzach - tzn trzeba bylo dojsc na sam koniec korytarza - chyba po dyskietke ? a potem znowu wracac :D
Zakonczenie tez fajne bo dali mozliwosc wyboru .Wybralam na początku dobry koniec oglądnelam filmik a potem odczytalam gre znowu i wybralam zly koniec .Oczywiscie polecam wybranie dobrej drogi bo ta zla jest smutna po prostu :]

ocenił(a) grę na 10
Tymonello

no jasne że tak :) gra niesamowicie wciągająca. Czasami o mrocznym klimacie (jak dla mnie) kiedy ostatnio w nią grałam to miałam z 11 lat.. pewnie dlatego. Jak dla mnie rewelacja gra !

camelflo

Ja :P

ocenił(a) grę na 10
Tymonello

Ja też przeszedłem tę grę :) Przyznam się bez bicia, że w kilku miejscach musiałem skorzystać z solucji (ok. 2-3 miejsca). Byłem wtedy chyba w podstawówce, a grę poznałem u kolegi, mając jakieś 10 lat. Internet nie był wtedy tak rozpowszechniony u nas, a solucję znalazłem bodajże w pożyczonym Świecie Gier Komputerowych. Gra jest absolutnie magiczna i wyjątkowa. W tej chwili nie pamiętam szczegółów, ale przejście gry zajęło mi bardzo dużo czasu. Pierwszym miejscem, w którym utknąłem, był moment z katapultą, gdzie wchodziło się z jakiejś fioletowej jaskini. Pamiętam też, że na etapie z myszką musiałem skorzystać z podpowiedzi.

użytkownik usunięty
boolion

Ja ją skończyłem zagadka z myszą ryła banie ale potem okazała sie banalnie prosta. Ech....

ocenił(a) grę na 10
boolion

Też przeszedłem. Czekam teraz jeszcze kilka lat, aż większość zagadek zapomnę i znów ją przejdę :D
A z muzyką z gry wręcz się nie rozstaję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones