PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684111}

The Evil Within

Psycho Break
7,5 2 617
ocen
7,5 10 1 2617
The Evil Within
powrót do forum gry The Evil Within

sterowanie na Pc jest tragiczne, zgrania chyba zrezygnuję ponieważ za cholerę nie mogę zmienić broni, stale mam rewolwer, czy ktoś może mi pomóc?? mało tego w ustawieniach klawiatury "ekwipunek" mam ustawione na "MYSZ 3" ku,..może ktoś wie co jest, w dodatku nie mogę tego przycisku zamienić . Proszę o pomoc?

ocenił(a) grę na 8
fanzlalka

Mysz 3 to po prostu kółko na myszce. Działa to na tej samej zasadzie, jak np. w grze masz "Mysz 1" czyli lewy przycisk myszy, a "Mysz 2" to prawy itp.  Tak jak w starych grach masz "Return" zamiast "Enter", co przypomnialo mi sytuację z dzieciństwa związaną z grą "Toy Story 2", w którym głowiliśmy co to za klawisz, bo pamiętam jak zmieniliśmy jakiś inny czy coś tam to mogliśmy z tego powodu wyjść w ogóle z opcji sterowania xD A o istnieniu czegoś takiego jak alt-F4 czy ctrl-alt-del chyba nawet wtedy nie wiedzieliśmy, co ostatecznie skończyło się resetem kompa i przeinstalowaniu gry.


Ale warto też nadmienić, ze oczywiście istnieją myszy klawiaturowe z przyciskami po bokach. Dlatego też producenci czasami w grach na PC dają w konfiguracji sterowania numery w przypadku przycisków myszki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones