PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608437}
8,3 10 200
ocen
8,3 10 1 10200
The Elder Scrolls III: Morrowind
powrót do forum gry The Elder Scrolls III: Morrowind

Serce Lorkhana?

ocenił(a) grę na 9

Mam pytanie co stało się z sercem Lorkhana po przejściu głównego wątku?

a i ktoś mógł by mi podać linki do screenów przedstawiających najlepszą wersję pod względem grafiki (skywind się nie liczy)? gdyż z chęcią zagrałbym se jeszcze raz, ale teraz ta grafika mnie przeraża. :(

ocenił(a) grę na 10
nieznajomy43

Serce zniknęło i jego los jest nieznany.

ocenił(a) grę na 9
nieznajomy43

Jeśli chodzi o najlepszą wersję pod względem grafiki to jest nią mod Morrowind Overhaul 3.0, tutaj jest trailer: https://www.youtube.com/watch?v=d69wYi3_LWo

ocenił(a) grę na 10
nieznajomy43

"gdyż z chęcią zagrałbym se jeszcze raz, ale teraz ta grafika mnie przeraża" ale żal. W morrowind nie gra się dla grafiki, tylko dla fabuły i klimatu :/ To jest to, o sprawia że morrowind jest wspaniałą grą + otwarty świat, czego brakowało wielu grom z gatunku RPG w tamtych czasach. Ale widać ktoś tego nie docenia dostatecznie a szkoda.

ocenił(a) grę na 9
ElonMasterOfDungeDonga

a nie widzisz mojej oceny? 9/10. nadal uważam, że gra jest świetna ale pod względem grafiki gra się niezbyt dobrze zestarzała i mając do wyboru wiedźmina czy morrowinda wybiorę Wiedźmina. Dlatego ja czekam na skywinda .

ocenił(a) grę na 10
nieznajomy43

Przyznaję, nie zwróciłem uwagi na ocenę. Cóż twoje słowa brzmią jakbyś miał problem z zagraniem ponownie, ponieważ Morrowind ma kiepską grafikę (co akurat jest bagatelą przy klimacie jaki gra oferuje) i uważam, że jest to co najmniej śmieszne :) Masz rację gra się zestarzała i to bardzo (w końcu 13 lat po premierze), ale to nie oznacza że powinno się ją odstawić na półkę z powodu "brzydkiej grafiki". Ogólnie bawi mnie i jednocześnie odraża podejście młodszych i starszych graczy, którzy nie chcą grać w stare gry bo są "brzydkie". No i to na swój sposób przykre.
Oczywiście też czekam na skywind (które ciekawi mnie czy wyjdzie w ogóle) ale raczej z powodu chęci eksploracji nowych terenów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones