PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606350}
7,7 1 394
oceny
7,7 10 1 1394
The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
powrót do forum gry The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena

Druga odsłona gier o największym twardzielu w wszechświecie jak najbardziej udana choć moim zdaniem słabsza od podstawki.Dwójka graficznie jest bardzo dobra ale klimat ma słabszy a fabułę mniej wciągającą i rozbudowaną przyrównaniu do jedynki która nawiązywała bardziej do filmów o Riddicku jednakże kolejna odsłona Kronik zaprezentowała się pozytywnie choć brakowało mi tutaj częstszego skradania.Moim zdaniem najfajniejsza zabawa była na statku potem już było tak średnio,riposty Riddicka też nie były już tak mocne jak w pierwszej odsłonie choć ta ostatnia była świetna :). Ode mnie 8/10 i oczywiście polecam i pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 8
DemiaN

Jak dla mnie dużą zaletą Atheny jest postać Revas. Od czasów Star Trek TNG i (szczególnie) Battlestar Galactica mam spory sentyment do Michelle Forbes. Do tego celowo niedopowiedziana kwestia tego co między nią a Riddickiem (nie)zaszło w przeszłości i do czego (nie?)mogłoby dojść. Plus sam fakt jak się "żegna" - żadnego błagania o litość, żadnego kombinowania - wie że przegrała i jedyne czego chce to to, żeby Riddick o niej nie zapomniał - moim zdaniem mocne, szczególnie że również Riddick w końcówce wydaje się jej żałować. Krótko mówiąc, moim zdaniem jest "chemia" między bohaterami, niekoniecznie w typowym znaczeniu.
Jeśli mam być szczery to etapy w kolonii podobały mi się równie bardzo jak te na Athenie. Niemniej jednak trzeba stwierdzić że pomijając wspomnianą kwestię antagonistki, to Athena jest nieco słabsza niż Butcher Bay. Stawia w większym stopniu na otwartą walkę niż na skradanie. Mimo to wciąż jednak jest bardzo dobra, a Riddick jest ciągle sobą. A to jest najważniejsze, gdyż - nie oszukujmy się - to dla niego łapiemy za filmy czy gry - a tu dostaje on dodatkowo ciekawą przeciwniczkę. Mimo wszystko gorąco polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones