PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622913}
8,4 11 071
ocen
8,4 10 1 11071
Tekken 3
powrót do forum gry Tekken 3

tylko te baby..

kto normalny wciska baby do bijatyk -.- nie tylko, że bicie dziewczyn nie jest specjalną frajdą to
jeszcze gra gubi realizm i klimat kiedy np muskularny Paul odlatuje na metr po plaśnięciu dłonią
chudej ręki jakiejś panienki.

Gdyby w tekkenie pojawiła się jakaś "helga" znaczy jakieś grube babsko z muskułami to ok, nie
ma problemu. Ale jak pakera leje jakieś chude chuchro to gra traci swoją waleczną atmosferę

a tak poza tym to dobra giera!

MegaSzczota

Jak dla mnie to głupoty gadasz !
Kobiety w tekkenie to nieodzowny element klimatu tej gry

Psyhe

no a dla mnie to ty głupoty gadasz i kobiety tylko zawadzają...

MegaSzczota

to nie graj !

Psyhe

no nie gram nimi.... długo myślałeś nad tą poradą, co...?

MegaSzczota

Nie ! długo myślałem nad twoja bezsensowna wypowiedzia i w sumie jest ona tak bez sensowna że i moja odpowiedz wyszła bezsensowna

Psyhe

nie wyżywaj się. Tobie laski w tekkenie pasują a mi nie. Ile masz lat, że tak strasznie denerwuje Cię moja opinia?

MegaSzczota

bo jest smieszna mam do czynienia z tekkenem chyba juz jakos 20 lat prawie grałem z setkami ludzi i nikt nigdy takich bzdur nie gadał
sorry za to ale to takie czepianie sie na siłe
tak samo mógłbym powiedziec ze bob nie pasuje bo jest gruby jak beczka a rusza sie jak jakis sprinter
albo kuma, panda bo to nmiski czy alex

Psyhe

no to mów jeśli tak rzeczywiście uważasz. Ja nie jestem jakimś zamkniętym w kości słoniowej fanatykiem jak ty ^ ^

MegaSzczota

nie jestem fanatykiem po prostu miałem do czynienia z ta gra i to tyle w sumie czasem na x-klocu w to zagramy pare rundek i to wszystko

Psyhe

no, wcale nie jesteś fanatykiem, tak tylko się przypadkowo rzucasz jak dzikus gdy ktoś powie, że laski mu nie pasują do bijatyk...

MegaSzczota

człowieku ! napisałem ci tylko że twoja wypowiedz jest dla mnie smieszna i ze nigdy sie z taka opinia nie spotkałem

Psyhe

"gadasz głupoty!! Twoja wypowiedź jest śmieszna!! Nie graj w to!! Twoja wypowiedź jest bezsensowna!! Gadasz bzdury!! Aha, nie jestem fanatykiem"

nic dodać niż ująć. Po prostu nie potrafisz przyjąć czyjegoś zdania. Nic tu po mnie. Tylko śmietnik mi zrobiłeś w moim temacie. A ja, niestety, współtworzyłem go odpisując Tobie - już tego błędu nie popełnię

MegaSzczota

no bo tak jest ! głupoty piszesz !
OK ! NARA !

ocenił(a) grę na 10
MegaSzczota

Gry z reguły nie są realistyczne, dlatego to gry a nie rzeczywistość, włączamy grę aby się odciąć od szarego świata aby przeżyć coś nie możliwego w normalnym świecie

Kipak666

no tak coś średnio bo nie ma niczego niemożliwego w pasjansie albo chocby bijatykach ulicznych, więc nie mów "włączamy" tylko "ja włączam"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones