PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615036}
7,5 970
ocen
7,5 10 1 970
Stunt GP
powrót do forum gry Stunt GP

W tą grę gra zapewne nie jeden dorosły. Sam w nią czasem lubię zagrać tak żeby odskoczyć od rzeczywistości chociaż na chwilę, pomimo tego iż mam 17 lat.

ocenił(a) grę na 8
Nekromanta21456

17 lat to wiek dziecięcy...

ocenił(a) grę na 8
adrian19921

Pod względem prawnym tak, ale ludzie w tym wieku są uznawane za osoby dorosłe przez rówieśników

ocenił(a) grę na 9
adrian19921

Nope. W zależności od przyjętego paradygmatu, dzieciństwo kończy się w wieku 12 lub 13 lat. Jeśli chodzi o 17, to już adolescencja, i to dość późna. Pod względem prawnym, 17-latek jest młodocianym i - w zależności od sprawy - mógłby odpowiadać jak dorosły; nie przysługują mu również przywileje, które dotyczą nieletnich poniżej 15 roku życia. Jakikolwiek punkt widzenia się przyjmie, siedemnastolatkowi bliżej do dorosłego, niż dziecka.
Natomiast jeśli o klasyfikację StuntGP, podejrzewam że chodziło o wygląd. Z drugiej strony, Filmweb klasyfikuje sagę "Zmierzch" jako horrory, więc nie warto się tu doszukiwać prawidłowości. Ktoś miał kaprys, to wszystko. Gra, mimo upływu lat, wciąż rozwala i potrafi przyciągnąć na dłuuuugie godziny - to jest najważniejsze.

Nekromanta21456

ja mam 37 i lubie grac w gry i ogladac bajki

ocenił(a) grę na 8
jason79

Ja również

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones