PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608421}
6,5 746
ocen
6,5 10 1 746
Stranglehold
powrót do forum gry Stranglehold

No bardzo radośnie­ się strzela żeby­ nie powiedzieć, że­ zajebiście :P i­ rozpierducha jest,­ mnóstwo­ zniszczalnych­ elementów­ środowiska typu­ kruszące się­ osłony,­ odpryskujące słupy­ czy ściany, łamiące­ się płytki nice­ hehe Mamy bullet­ time zwany tutaj­ jako "Tequila­ Time" Przyciski: ­1 - uzupełnianie­ zdrowia 2 -­ precyzyjne­ celowanie (używałem­ kiedy się tylko­ dało, do tego­ dochodzi animacja­ bullet time'u) 3 -­ ogień zaporowy (Nie­ podobała mi się ta­ funkcja więc­ praktycznie nie­ używałem) 4 -­ wirujący atak (też­ mi nie podszedł­ więc nie­ stosowałem) Pref­erowałem tylko opcję­ nr. 2 i okazyjnie­ jak trzeba było­ 1. Oprócz tego w­ grze pojawia się­ taki motyw "Tequila­ Action" gdzie nasza­ postać wskakuje na­ różnego rodzaju­ rampy, poręcze,­ powalone słupy­ itp. Często­ występują takie­ akcje jak­ zaskoczenie gdzie z­ 5 chłopa nas otacza­ i rozpoczyna się­ mini sekwencja­ koncentracji. Mamy­ celownik i­ strzelamy w­ spowolnieniu do­ przeciwników a przy­ tym omijamy kule w­ "slow timie"­ :P Był epizod ze­ śmigłowcem­ hehe Statystyki:­ http://img441.images­hack.us/img441/7507/­retailstranglehold20­101.png Ogólnie dla­ miłośników gier­ akcji i strzelania­ obowiązek.­ :> 8/10 Na prawdę­ świetnie mi się­ strzelało. STAMiNA­ poleca! Teraz ta­ gra jest za grosze.­

STAMiNA

to lepiej w Maxia Payne 3 zamieszaj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones