PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607697}
8,0 1 217
ocen
8,0 10 1 1217
Still Life
powrót do forum gry Still Life
ocenił(a) grę na 10
tofik110

Moge się tylko pod tym podpisać;d

ocenił(a) grę na 8
tofik110

Nie na równi, tylko kilometry nad nimi. A i tak minimalnie za "Post Mortem"...

ocenił(a) grę na 10
_Garret_Reza_

swietna gra najlepsza zagadka z wytrychami sam rozwiazalem ;D

ocenił(a) grę na 10
_Garret_Reza_

Przegenialna gra, lepsza zarówno od wymienionych w pierwszym poście tematu, jak i od Post Mortem. Ale sequel tragedia, zwłaszcza graficznie.

ocenił(a) grę na 10
tofik110

Jak dla mnie najlepsza gra w tym gatunku. Świetny klimat, świetna historia, brak idiotycznych zagadek, piękna klimatyczna grafika. Jednocześnie NIE POLECAM części drugiej, została zrobiona przez kogoś innego. Kompletne dno, pomysł niezły ale wykonanie żenujące.

ocenił(a) grę na 10
tofik110

pieczenie ciasta mogli sobie darować ;]]]

a tak po za tym dawno nie pamiętam żeby nawet jakikolwiek film kryminalny bardziej mnie wciągnął w swoją mroczną historie choć w przygodówki nie gram ta było tak wyważona i może nawet troszkę za łatwa bo w 4 dni skończyłem :o no po prostu idealnie przedstawiona lekki zarzut mogę mieć do animacji w pewnych momentach ale muzyka i połączenie artystyczne i scenerii z fabułą oraz przerywnikami,,,

czepiałbym się 10 i tyle

użytkownik usunięty
tofik110

W "Black Mirror" nie grałam, ale jeśli chodzi "Syberię", to się zgadzam. Obie gry są do siebie podobne (gatunek, oprawa graficzna), a z drugiej strony tak bardzo różnią się tematyką w nich poruszaną. Generalnie "Still Life" to rewelacyjna przygodówka, ale zdecydowanie przeznaczona tylko dla dorosłych graczy.

ocenił(a) grę na 10

prawie w każdej kwestii zgadzam się z Tobą po za jedną !!!! Czemu uwazasz że skierowana jest tylko do dorosłych??? Myśle że to całe konsumpcyjne Hollywood do lat 12/15 sieje większe spustoszenie niż Still Life z tą różnicą,że rzeczony tytuł wymaga uruchomienie zwojów,a i przyznasz że konsumuje się go równie dobrze jak powieści kryminalistyczne w najlepszym wydaniu.

użytkownik usunięty
tofik110

Według mnie jednak, przynajmniej w tym przypadku, bezpieczniej jest uruchamiać zwoje, ale już u dorosłego człowieka.

ocenił(a) grę na 8
tofik110

Ja chciałbym zagrać,ale się boję.Podobno są tam sceny makabryczne i po przeczytaniu recenzji w cd-action naprawdę nie powinienem.Cytuję fragment,,Zapuścisz się w tak odległe obszary ludzkiej psychiki że nawet najlepsi psychiatrzy nie odważyli by się tego zrobić''

użytkownik usunięty
dominik9051

Ten, kto to napisał, trochę przesadził:)

ocenił(a) grę na 8
tofik110

a według mnie tuż pod Sybierią :), ale gra świetna!

ocenił(a) grę na 6
tofik110

Gra fabularnie ok, jak na 2005 rok nieźle pomyślana, jednak niektóre zagadki były troszkę bez sensu w tej grze (gotowanie bez wsparcia nie ma szans) i ta zręcznościowa wstawka z robotem. Raziło trochę te przemieszczanie się pomiędzy lokacjami. Wykonywanie niektórych czynności dopiero po pewnej sekwencji też pozostawia do życzenia. Człowiek musiał się nachodzić. Dlatego za pomysł 8 wykonanie 5 więc ocena 6/10

ocenił(a) grę na 8
robert_wyderka

Myślałem że mnie szlag z tymi ciastkami tfrafi.Co za de*bil to wymyślił.Jajko i cukier to wiadomo które było no i jeszcze mąka bo się najwięcej dodaje.No ale reszta? Skąd ja miałem wiedzieć co jest co?Ne wytrzymałem i zajrzałem do solucji.

ocenił(a) grę na 7
tofik110

Jedna z najlepszych przygodówek ... z chyba najgorszym dubbingiem jaki spotkałem w grach.

reese

.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones