PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628647}
7,1 3 595
ocen
7,1 10 1 3595
Sniper Elite V2
powrót do forum gry Sniper Elite V2

Rzadko gram w gry ale tą polecam. Grajcie na najwyższym poziomie przy najrealniejszym odwzorowaniu śmiertelności. Gra się dużo lepiej, lepszą taktykę trzeba obmyślić w trakcie podchodzenia celu. Wtedy można się pobawić i jest to naprawdę dobry symulator snajperski momentami. Jak ktoś lubi biec do przodu i strzelać wszystko co się rusza z CKM-U to nie jest gra dla niego.

ocenił(a) grę na 6
Finalny_Odbiorca

Szkoda, że balistykę skopali.

ShariK_2

Mam nadzieje że wyjdzie niedługo patch poprawiający balistyke (w jedynce była lepsza) i si wrogów. Co do gry to zgadzam się z założycielem tematu momentami świetny symulator. Ciekawe jak będzie z trybem multiplayer o by nie było w nim możliwości cheatowania bo w jedynce na niektórych serwerach nie szło grać.

ocenił(a) grę na 7
Finalny_Odbiorca

Elementy rentgenowskie są boskie !

ocenił(a) grę na 8
Dymiano

A mnie się średnio podobają. Tzn fakt, pierwsze 10 było hm, ciekawych, ale potem je wyłączyłem, bo tylko rozpraszają w trudniejszych momentach. Obniżają realizm moim zdaniem.

ocenił(a) grę na 9
Finalny_Odbiorca

Gierka jest fenomenalna ! świetny skradankowy symulator snajpera.no i te elementy rentgenowskie....Pozatym niesamowity zjadacz czasu .Polecam!!

ocenił(a) grę na 9
Emsikraft

Świetna gra. Z automatu stała się jedną z moich ulubionych.
Przestrzegam jednak że aby czerpać z gry jak najwięcej frajdy
należy rozpocząć grę na najtrudniejszym poziomie trudności czyli "Sniper elite"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones