PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614377}

Resident Evil Code: Veronica

BioHazard: Code Veronica
8,0 769
ocen
8,0 10 1 769
Resident Evil Code: Veronica
powrót do forum gry Resident Evil Code: Veronica

konsoli Dreamcast, grafika na tamte czasy była świetna (zresztą po przesiadce z Playstation 2 wręcz ryjąca beret) między innymi dla tej gry nabyłem Dreama gdyż tylko na tę platformę wyszła w tamtym czasie jako exclusive.

ocenił(a) grę na 10
king8543

Przechodziłem RE CVX wiele razy na PS2, ale nigdy na Dreamie. Jakie są różnice ? przede wszystkim w grafice? bo słyszałem, że na PS2 sporo lepiej wyglądała.

ocenił(a) grę na 9
Arturo92FW

Nawet nie wiedziałem że później został wydany na PS2,ale mogę cię zapewnić że na Dreamcascie wyglądał świetnie jak na tamte czasy (gładziutkie ostre tekstury) jedna z ładniejszych gier na tej platformie zaraz po Shenmue, ogólnie technologicznie PS2 było bez porównania słabszą konsolą.

ocenił(a) grę na 9
king8543

Najlepsze to 1, 2 i remake 1.

Resident evil 1 - 10/10
Resident evil 2 - 10/10
Resident evil 3 - 9/10
Resident evil code veronica - 9/10
Resident evil remake 1 - 10/10
Resident evil 0 - 9/10
Niedawno wydano w HD na Pc RE remake 1 i RE 0.
I to było 6 najlepszych residentów.

Dalej był ustawił Re 4 i Re 7.

Jeszcze dalej RE Revelations 1 i 2.

A dopiero na samym końcu RE 6 i najgorsze Re 5.

ocenił(a) grę na 9
king8543

Ostatnio Capcom ma świetną serię.
Odświeżony Resident evil remake HD 2015, Resident evil 0 HD 2016, Resident evil Revelations 2 2015,
Resident evil VII 2017, Resident evil 2 remake 2019.
Odświeżenie Re 4HD też bardzo udane z 2011 pod Ps3 i 2014 pod Pc wreszcie z obsługą myszki, bo konwersja z 2007 miała tragicznie sterowanie na samej klawiaturze.

Są pogłoski, że jest bardzo duża szansa na Resident evil 3 remake, bo remake 2 sprzedaje się jeszcze lepiej od 7-mki.
Ale czy zdecydowaliby się na remake Code Veronica to chyba raczej wątpliwe, bo też lekko odświeżyli tą grę pod Ps3 w 2011.
A szkoda, bo to jedyna część z tych ważniejszych, która do dziś nie pojawiła się na Pc.

Tak wygląda zremasterowana wersja Code Veronica X HD pod Ps3 z 2011
https://www.youtube.com/watch?v=W0qQQ4iSp2E

ocenił(a) grę na 10
returner

Emulation?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones