PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611176}
8,6 14 tys. ocen
8,6 10 1 14159
Portal 2
powrót do forum gry Portal 2

Coś pięknego!

ocenił(a) grę na 9

Jedna z najlepszych gier w jakie grałem - pod każdym względem! Nigdy bym nie pomyślał, że część druga GENIALNEJ gry Portal może być jeszcze LEPSZA NIŻ ORYGINAŁ!

Coś wspaniałego!

+ Różnorodność lokacji (stare centrum Aperture Science było wspaniałą podróżą w czasie!)
+ Genialne postaci z jeszcze genialniejszymi dialogami (dawno się tak dobrze nie bawiłem słuchając tekstów w filmie czy grze komputerowej)
+ Piękna grafika, świetne efekty
+ Dużo akcji i szybkich zwrotów fabularnych (ahhh, jak pięknie rozwinięto wszystkie wątki, jak dobrze to do siebie pasuje, jaką świetną fabułę wykreowano)
+ Fantastyczna muzyka (od "Want you gone" poprzez dźwięki towarzyszące np. platformom świetlnym! <3)
+ Genialnie wykreowane postaci (ah, wspominałem już o tym, ale warto po raz kolejny!)
+ Bardzo dobrze zaplanowane zagadki (czasami trzeba było naprawdę ruszyć głową, a ile satysfakcji miało się z wpadnięcia na pomysł!)
+ Różnorodne lokacje (wyciśnięto potencjał totalnie)

Gra zasługuje na 10/10. Na pewno przejdę ją jeszcze nie raz aby posłuchać tych tekstów i pobawić się portalami!

Apophis_

Podpisuję się obiema rękami. Grę przejdę na bank jeszcze raz (w połączeniu z jedynką) tylko po to, żeby usłyszeć fantastyczne, pełne dowcipu dialogi. Dawno się tak nie śmiałem z NICZEGO tak, jak z Portala 2. Postać Wheatley'a na długo zapada w pamięć, zaś znana już z pierwszej części GlaDOS wbije się nam w nią na jeszcze dłużej, niż zrobiła to w króciutkiej jedynce.

Do plusów dodaję fajne nowe elementy zagadek (żele, mosty świetlne, lasery)

Apophis_

Racja zagadki były naprawdę trudne, 2 razy zaglądałem tylko na youtube aby zobaczyć jak przechodzą