PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=669363}
7,7 6,3 tys. ocen
7,7 10 1 6306
Outlast
powrót do forum gry Outlast

Pod jednym z gameplayów na you tubie ktoś napisał komentarz, że w grze pojawia się jedna kobieta, ale bardzo głęboko w kanałach, więc nikt zazwyczaj jej nie znajduje. To prawda? Ewentualnie ktoś się odważy sprawdzić ;)

ocenił(a) grę na 8
Iverias

Owszem. występuję. szczerze nie pamiętam czy w ogóle. coś mówiła, ale była.

ocenił(a) grę na 3
Krakex

Po pierwsze ŻADNEJ kobiety nie ma w Outlaście, przeszukałem dokładnie kanały nie było, może jeden z psycholi płakał jak kobieta, ale zakrył twarz rękami więc nie dało się rozpoznać. A po drugie... o co ci chodzi Krakex? Gdzie niby mogła być ta kobieta? Daj jakieś zdjęcie czy coś innego, bo ci nie uwierzę, albo powiedz gdzie bo mogę sprawdzić.

MrBrut

ależ jest, doskonale pamiętam ponieważ byłam zdziwiona " o kobieta" nie wiem w którym momencie się ona pojawia, w każdym razie przechodzimy przez jakiś kanał gdy wychodzimy po drugiej stronie owa kobieta leży skulona pod łóżkiem 'straszy" nas tym że "jęczy" i się "rusza"

ocenił(a) grę na 5
Iverias

Swoją drogą to jest dziwne i zastanawiające. Ja osobiście się nie natknęłam na żadną. Może w Whistleblower można znaleźć odpowiedź ;P Już zacieram ręce.

Koloor

Whistleblower?? dokładnie w "dodatku" jest wyjaśnione gdzie się podziały kobiety

ocenił(a) grę na 8
Iverias

A co, wychędożyłoby się kobitkę w kanale, tak?
Oj, nieładnie, nieładnie.

ocenił(a) grę na 5
Iverias

Przeszłam Whistleblower- tam zagadka zostaje rozwiązana :)

Koloor

dokładnie