PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616063}
8,6 1 139
ocen
8,6 10 1 1139
Original War
powrót do forum gry Original War

Serwus, pamiętam jak za dzieciaka zagrywałem się w ten tytuł jak dla mnie arcydzieło po
prostu. Sama gra, fabuła i wszystko inne. Dubbing (którego normalnie nie znoszę) polski był
według mnie najlepszy w historii spolszczania gier. Kto nie grał ten trąba! :)
Ps. nie wiecie jak z grą na multi/przez LAN? Idzie pograć? :D

ocenił(a) grę na 10
five_dolar_shake

Polecam wejść na original-war.net, tam są instrukcje jak dorwać się do multi. Grunt to patch 1.12.7 i GameSpy

ocenił(a) grę na 10
Barcelus

No dokładnie, bez patcha ani rusz. A jeśli chodzi o multi, to do dzisiaj gramy ze znajomymi po LAN :) Szkoda tylko, że nie można dodać cpu do gry :/
Gierka bije na głowę niejedną współczesną strategię, trzeba tylko dać jej szansę, bo poziom trudności może zniechęcić.

ocenił(a) grę na 10
grabarz1987

Ostatnio słyszałem o jakimś projekcie na Kickstarterze odnośnie kontynuacjj, może nie wszystko stracone :)

ocenił(a) grę na 10
Barcelus

O kontynuacji, to ja słyszałem już w 2003r, że 3d miało być ;p. Cóż, poczekamy, zobaczymy.

ocenił(a) grę na 10
Barcelus

A wiesz coś więcej na ten temat, jakieś źródło? Bo Kickstarter rzeczywiście byłby rozwiązaniem dla tej gry...

ocenił(a) grę na 10
sosniak

Niestety nie, natknąłem się na taką informację na forum original-war.pl, ale nic poza tym.

ocenił(a) grę na 9
five_dolar_shake

Ja pamiętam! Fajna była muzyczka w menu głównym ;) Gra może nie była jakoś szczególnie złożona, ale wciągała jak jasny gwint...

ocenił(a) grę na 10
five_dolar_shake

Uwielbiam ta gre. Nigdy mi sie nie nudzi i przynajmniej raz w roku do niej wracam. Chcialbym aby zrobili kontynuacje, ale niestety takowej nie bedzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones