PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606824}
8,2 19 874
oceny
8,2 10 1 19874
Mafia II
powrót do forum gry Mafia II

Grafika fantastyczna, ale mimo iż spełniam jej zalecanie wymagania(Quad 2,4 i 6G ram,
karta też) to z włączonym Physxem się lekko ścina. Poza tym ciągle miałem błąd z grafiką,
polegający iż po przejściu ze 2 rozdziałów do miejsca w którego kierunku jechałem gra
zaczęła wariować i pojawiły się jakieś czarne ruszające się kształty na całej szerokości
miasta. Gdy chciałem w nie wjechać, "czarna mgła" zatrzymywała grę i pozostawało Ctrl Alt
Del. Poza tym błędy jak nieskończone wczytywanie misji. Ale reszta świetna

ocenił(a) grę na 9
iamhardkor

Dodam: Fabuła 9/10
Grafika:9/10
Dźwięk:9/10
Grywalność:10/10 ale Długość gry:6/10 gra mogła być o wiele dłuższa przy całym jej potencjale-niewykorzystany stworzony świat daję po poprawce zamiast 10 9.

ocenił(a) grę na 6
iamhardkor

problem zawsze leży po stronie karty, albo direct X. Może warto przeinstalować komputer.
Gra ma bardzo wysokie wymagania. Nawet na zalecanym sprzęcie (moim też) z włączonym PhysiXem na full nie da się grać. PhysX pożera komputer.

forest122

Mam kartę NVIDA GeForce 820M i PhysX 9.13.0927. Po włączeniu gry pokazuje się komunikat, że program przestał działać i prosi mnie o zainstalowanie PhysX. Gdy naciskam "ok" wyskakuje mi okno z napisem tekst (oznacza to, że mam zainstalowaną najnowszą wersję i nie mogę zainstalować tej z płyty). Jak mogę temu zaradzić?

ocenił(a) grę na 6
Sarah_Angelo

Hmm a proste przeinstalowanie sterowników. Być może w komputerze jest już za dużo plików i się gubi też tak kiedyś miałem. Jak miał za dużo bajzlu to wariował. Polecam reinstalację windowsa i zainstalowanie wszystkich sterowników od nowa. Ja osobiście grałem bez PhysX bo prędkość gry spadała do 5 klatek na sekundę no ale teraz są inne kompy :)

forest122

Dzięki za odpowiedź :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones