PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608597}

Mafia: La Cosa Nostra

Mafia: The City of Lost Heaven
8,8 21 162
oceny
8,8 10 1 21162
Mafia: The City of Lost Heaven
powrót do forum gry Mafia: The City of Lost Heaven

Namber łan

ocenił(a) grę na 10

Najlepsza gra w jaka kiedykolwiek grałem, a jeszcze pamiętam że podchodziłem do niej z dystansem myślałem że bedzie jakas kupa
potem te nocki nie przespane ;D jeżeli chodzi o fabułe i klimat to zdecydowanie gra nr. 1 na planecie ;-]

użytkownik usunięty
maklejn

Zgadza się. Ta gra to skończone arcydzieło, nr1 wśród gier. Wspaniała fabuła, klimat, muzyka, postaci... przechodziłem chyba 10 razy za młodu.

ocenił(a) grę na 10

dokladnie a mnie wkurzają "dzieci" ktore twierdzą ze mafia 2 jest lepsza a przeciez 2 czesc tez jest dobra ale w porownaniu do 1 czesci była robiona "na siłę".
Producenci niestety musze powiedziec ze nie wlozyli tyle serca co w 1 czesc, mafia 1 na zawsze zostanie klasykiem i najlepszą grą, to cos wiecej niz gra....
a mafia 2? Mafia 2 to jakas podróba mafii.
pozdrawiam

astok0

To działa na tej samej zasadzie co filmy z Batmanem.
Stare Batmany miały klimat i wydobyły z tego komiksu wszystko co się da, szczególnie komizm i to "przerysowanie".
Nowe dwa Batmany też są mega fajne, ale to już bardziej podchodzi pod film akcji, tak jak większość filmów robionych w obecnej dobie kinematografii.

ocenił(a) grę na 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones