PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720567}
8,6 18 101
ocen
8,6 10 1 18101
Life is Strange
powrót do forum gry Life is Strange

W pierwszym temacie przekroczyliśmy 1000 tematów!!! To niezwykły sukces. Zapraszam więc do dalszego komentowania i dzielenia się wrażeniami z LiS!

użytkownik usunięty
Nikelaine

cyrylicę idzie ogarnąć szybko, ale wyśpiewać po kolei nie potrafię :D

ocenił(a) grę na 10

Właśnie! O tym mówię! Łączmy się w bólu, adepci rosyjskiego!

ocenił(a) grę na 9
Nikelaine

Blah blah blah... ;P

Ten tweet mnie rozwalił ;D
https://twitter.com/ArcadiaBayStorm/status/650741771987755008

ocenił(a) grę na 10
Pricefield

Fakt, całkiem rozwalające, milordzie :D Burza mogłaby przy okazji zrobić coś pewnemu Jeffowi the Killerowi ^^ Uroczo by było, nieprawdaż?

ocenił(a) grę na 9
Nikelaine

Fakt, całkiem rozwalające Caryco^^... ale też takie smutne z drugiej strony... Być takim samotnym na środku oceanu, nieprawdaż?

O taaak! To było by hella awesome O.o Tylko najpierw wolałbym mu zrobić kuku rączkami Max^^ xD


ocenił(a) grę na 10
Pricefield

O tak! I rączkami Chloe, Kate, Rachel, Victorii, Nathana, Samuela, Davida, tych wszystkich dziewcząt, Stelli, Alyssy, Ms. Grant, Haydena, Juliet, Dany, Courtney, Taylor, Brooke, Warrena, Ethana (tak mu było?), Joyce, Williama i innych, których imion teraz nie pomnę

ocenił(a) grę na 9
Nikelaine

Ethan? de fak? Nie ma nikogo takiego :D Ale jest Zachary! O, ten dałby mu do wiwatu! Jeffo latałby po ścianach w Dark Room, i bardzo chciałbym to zobaczyć ;D

ocenił(a) grę na 10
Pricefield

Był taki dziwak, który robił nawet zdjęcia Rachel! Zaraz udowodnię! (myślałam raczej czy nie był to przypadkiem Evan)
www.google. pl/search?q=life+is+strange+ethan&client=opera&hs=IDC&source=lnms&tbm=isch&sa=X& ved=0CAcQ_AUoAWoVChMI6Y25ofWryAIVBr1yCh2AmASh&biw=1366&bih=659#imgrc=_PTkPk4hn0_ IpM%3A

Nie zapomnij o usunięciu spacji.
Ach, i był jeszcze Luke! I Daniel!

ocenił(a) grę na 9
Nikelaine

Nooo, rzeczywiście udowodniłaś że huhu xD Bo to nie jest Ethan tylko EVAN! E.V.A.N. A to zasadnicza różnica, nieprawdaż? ^^ Oj Pani... dobrze myślałaś ale jak zwykle...Kobiety...
XDD

Jeszcze dodałbym Logana i Justina^^

ocenił(a) grę na 10
Pricefield

Napisałam! Napisałam, w tym poście z udowadnianiem, że zastanawiałam się, czy nie był to EVAN!!!11oneone1!!!

Logan i Justin... Faktycznie, byli... Gdzieś ^^

Ale zapomnieliśmy o kimś! A Frank? I Pompidou? (popraw mnie, jeśli źle napisałam) Jak mogliśmy! A Frank z pewnością dałby Jeffowi popalić od serca za to, co zrobił Rachel!

ocenił(a) grę na 10
Nikelaine

Jest jeszcze Wells, piętnastokrotne bliźniaczki, wiewiórki Samuela, świetliki, wieloryby, ptaki, rodzice Max (wyglądają jakby ich w simsach 4 zrobili!)

ocenił(a) grę na 9
Nikelaine

Zastanawiałaś się ALE postawiłaś na Ethana ;) TAKŻE TEN...

Jak wszyscy... to wszyscy! Oficer Berry, Bezdomna, Lynn Marsh, Vanessa i Ryan Caulfield, Trevor (ten od deskorolki) Hayden (ten zblazowany mudźin) Trucker, R.J Mcready. NO!
I tak. Pompidou jest poprawną nazwą ^^

ocenił(a) grę na 10
Pricefield

Cóż, wpisałam Ethan i znalazłam, kogo chciałam, więc wiesz... Może tak ma na drugie (w sensie że Ethan)? ;) Ale fakt, jednak Evan. No, ale wolno mi zapomnieć imię jakiejś epizodycznej postaci. Gorzej z własnym nazwiskiem, co też mi się raz zdarzyło...

Oj, powtarzasz się xD Haydena wymieniłam!

No, jak wszyscy to wszyscy wszyscy! Ta dziwna kobieta siedząca w Two Whales, Hot-Dog Man, Królik Kate, Megan Weaver, Jeff mógbły się też sam pobić (piękny widok! :D), motyl z pierwszego epizodu, rodzice Kate, Dziewczyna z listą Vortex Club Party (ta ruda, o ile dobrze pamiętam), bodyguard strefy VIP Vortexu... A gdyby parę postaci z poza fandomu LiS dorzuciło swoje trzy grosze, też się nie obrażę xD Wizja pobitego/cierpiącego/martwego/sponiewieranego/powiartowanego/utopionego/rozszarp anego przez Sayę/przekłutego kataną/z flakami na wierzchu/pożartego przez Wendigo/pożartego przez zombie/*dodać inne kreatywne i bolesne sposoby cierpienia i śmierci* Jeffa jest zawsze piękna i świeża w mej wyobraźni ^^

A potem mi mówią, że jestem dziwna... (refleksja po przeczytaniu tego posta)

ocenił(a) grę na 9
Nikelaine

Jeszcze dodać Fernando i Kristin (funfle Max) xD Kristin Prescott i Aarona Price, i komplet! (chyba) xD

Z poza fandomu? Mój głos idzie na Freedy'ego Kruegera i jego pazury! Wiesz... zastrzyki i te sprawy i w ogóle, było by trochę (bardzo) krwawo i ogólnie śmiesznie xD

Każdy jest trochę dziwny, z tym że jeden bardziej (Ja) a drugi jeszcze bardziej (Ja) xD Także twoja "dziwność" przy mojej to mały Jefferson xD No ale Life is Strange... soł du aj! XD

ocenił(a) grę na 10
Pricefield

So do I!!! Tak... Ale gdy wśród znajomych jest się tym normalnym (zazwyczaj), a oni nagle stwierdzają, że jesteś dziwny, to chyba coś na rzeczy jest ;) Ale Life is Strange też jest dziwne, jak się głębiej zastanowić... I jest cudowne, genialne, piękne, idealne, *dodaj inne pochlebne przymiotniki*, więc chyba nas też to się tyczy xD

Zapomnieliśmy o kimś! Sean Prescott! Co z tego, że on prawdopodobnie po stronie złych...

Mi na myśl przyszło Wendigo z Until Down, a także Pradawni z Blood-C. I może Christian Grey... Trauma dla Jeffa do końca jego dni ^^ A na dobitkę dałabym mu do przeczytania książkę Nie oddam dzieci! Katarzyny Michalak (i przy okazji resztę jej twórczości, tfu tfu). Och, i może jeszcze Kuba Rozpruwacz i Gary Ridgeway (autentyczni seryjni mordercy). Był też jeszcze ten, o którego żonie-wspólniczce powstał film "Karla" (grał tam Misha Collins, yay! Uwielbiam go w roli Castiela! Destiel 4eva!)... Na pewno można by go oddać na pastwę bardzo wielu istot!

ocenił(a) grę na 9
Nikelaine

Mhm... niesamowite, wyjątkowe i wybitne XD Pasuje! ;) A do charów dodałbym jeszcze Sarah (ta ruda od "Mmkay"?) Bongo (ten kamol z podwórka Price'ów) ;) i Dj Doom'a xD A o Szonie myślałem ale NOPE, bo on jest #evil :)

Jigsaw! - Nuff said ;) No i na dokładkę aby było jeszcze bardziej krwawo (da się?) zaprosił bym Snejpa aby rzucił tą swoją Sectumsempre, albo Cruciatus, albo to i to xD Jest wiele możliwości ^^

ocenił(a) grę na 10
Pricefield

No, to chyba w końcu mamy komplet postaci!

Krwawo, powiadasz? Ja tam wolę bardziej wyrafinowane cierpienia. Czytał kto Millenium? Pierwsza część wystarczy :) Bo tam był ten Neil Bjurman czy jakoś tak. On mógłby zająć się Jeffem ^^ Tak samo, jak zrobił z Lisbeth... No, ale moja dziewczynka odpłaciła mu się pięknym za nadobne! :D Ale Snape z Sectumsemprą jest jak najbardziej okej! Można jeszcze nakarmić nim Nagini! (Jeffem)

A co byś powiedział na spalenie na stosie? Powieszenie go głową w dół z odciętymi dłońmi? Głodzenie i zmuszanie do prostytucji? Wrzucenie go do jaskiń geotermicznych na Yamatai, żeby kanibale go pożarły? Mogę wymyślać bez końca!

ocenił(a) grę na 9
Nikelaine

A ten Rybak? On też niech przyjdzie! ;P

Szkoda Nagini...

O! TO!

-Oczyszczanie duszy
W wielu europejskich krajach katolickich, a potem także ewangelickich kler wierzył, że splamiona grzechem dusza potępionej osoby może zostać oczyszczona, jeśli sądzony napije się wrzącej wody, zje rozżarzone węgle, albo oba naraz.
Albo to!
-Piła
kiedy ofiara zostanie powieszona głową w dół, większość krwi spływa do głowy. To ważna część procesu ponieważ podczas, gdy kat piłował krocze skazanego, cała krew w głowie sprawiała, że ofiara nie mdlała jak normalnie dzieje się pod wpływem tak ogromnego bólu . Zazwyczaj piła docierała do pępka zanim tracił świadomość, czasem aż do splotu słonecznego.

I co ? Może być>? xD Nieee... to chyba za dużo, nawet jak na Jeffersona xDD

ocenił(a) grę na 10
Pricefield

Dla Jeffa nigdy dość! To z piłą! To z piłą!
Jeszcze gdzieś czytałam (nie pytaj, czemu i gdzie) o czymś takim, że sadzano ludzi na piramidach tak, że ich czubki wchodziły im w odbyt i rozrywały czy coś... Skombinuję jedną dla niego!

BTW, pomyślałam sobie o takim DLC: Life is Strange and Torturing Jefferson :D Kto jest za?

ocenił(a) grę na 9
Nikelaine

Czemu!? I gdzie!? ;)

http://www.banzaj.pl/10-najbardziej-okrutnych-tortur-w-historii-36249.html xD

No, ja jestem za! I jako że tu nikt się nie udziela, będę jedynym! xD (Auronka?)

ocenił(a) grę na 10
Pricefield

Co ja? Ja chora jestem, a jak przeczytałam ten artykuł to jeszcze bardziej! W głowie mi się kręci!
Dobra, dobra, to ja dla odmiany proponuje takie cuś:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Toca
ewentualnie to:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Waterboarding

ocenił(a) grę na 10
Nikelaine

Ja jestem 100% za a poza tym znalazłam bardzo smutne zdjęcie Max https://instagram. com/p/8gOuZPv5cF/ :(

ocenił(a) grę na 10
Nikelaine

Ja się zaczynam was bać ludzie! I PEGI musiałoby wprowadzić nową miarę wiekową: +55

ocenił(a) grę na 10
Nikelaine

ZMUSZANIE DO PROSTYTUCJI!? Nikelaine, ty chyba byś w jakiejś ciemniej piwnicy zrobiła zjazd pedofili, gwałcicieli i zboczeńców i dać tam Jeffa!

ocenił(a) grę na 10
Pricefield

Zapomniałeś o Slenderze, Testralu, Komandor Shepard, Bellatrix Lesstrange, Teletubisiach...

ocenił(a) grę na 9
Aurona

W sumie myślałem nad nimi ALE... to by było zbyt hardkorowe (szczególnie telenoobki) XD Ahh zapomniałem również o Piasku, Paszporcie Polsatu, Chuck Norrisie i o Gołocie... ale kto by się tam przejmował??
xDDD

ocenił(a) grę na 10
Pricefield

MASZ LITOŚĆ DLA JEFFA!? JA ZA TO CO ZROBIŁ KATE TO NORMALNIE PRZEZ PRÓŻNIE GO WYWALĘ!!!

ocenił(a) grę na 10
Nikelaine

Pożartego przez Wendigo... :D
Widzę, że w Until Dawna się zagrywało! :D

ocenił(a) grę na 10
Nikelaine

Jak Wiliam mógłby mu zrobić kuku jak nie żyje!?
A wiesz ile trwałoby ściągnięcie całego tego ludu!? I jeszcze imprezę zrobić, bo trza będzie świętować finał LiS!!!

ocenił(a) grę na 10
Aurona

W AU by mu kuku zrobił ^^ A co, w końcu Jeff w równoległej rzeczywistości zabił mu córkę!

Myślę, że burza byłaby dla nas na tyle wyrozumiała, że chętnie by zaczekała :) Poza tym, Jeff by sobie pocierpiał w oczekiwaniach... :D

Tak, trza będzie świętować! Już nawet wiem, jak będzie wyglądał ten dzień xD Pójdę do szkoły i będę wszystkich zadręczać tym, że dziś jest premiera finału Life is Strange. Wszyscy na to: A co to do jasnej cholery jest?! Ja ich będę dalej zadręczać, a potem zarwę nockę. A następnego dnia będę chodzić po szkole i ryczeć z powodu za kończenia, co skończy się osadzeniem mnie w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym w mojej miejscowości ^^

ocenił(a) grę na 9
Nikelaine

Epizod piąty na 100% 20 października.

https://twitter.com/LifeIsStrange/status/651417313166684160

ocenił(a) grę na 10
Pricefield

No okej, robię matmę i odświeżam i patrzę i... OMGOMGOMGOMGOMGOMGOMGOMGOMGOMG OMFG!!!!!!!!!!!!! Czemu we worek! Ja chcę na weekend! ALEBĘDZIEPRZYNAJMNIEJ, YAYAYAYAY!

Nie, na co dzień nie jestem aż tak emocjonalna xD

No, a potem tylko czekać na Shadowhunters i ostatnią część TRC :D

ocenił(a) grę na 9
Nikelaine

ŁO PANIE KAPITANIE! GIMBO NA HORYZONCIE!! xD

Jeszcze tylko dwa tygodnie YAY! No nie mogę się doczekać, z jednej strony, bo z drugiej wielka szkoda że to już koniec! Nawet jeśli wyjdzie sezon drugi, to już nie będzie to samo... BO JA CHCĘ MAX I CHLOE!! BO PRICEFIELD RULES !!! oneone!!! DAMN DAMN!!!!! GOD!~!! DLC CHCE Z MAX I CHLOE I RACHEL TEŻ MA SIĘ POJAWIĆ OOHHHH...

JA CZEKAM NA GRY OD TELLTALE ALE TERAZ SIĘ ZAJMUJĄ MAJNKRAFTEM WIĘC NA PREMIERĘ GOT CZY TFTB POCZEKAM PEWNIE DO GRUDNIA, KARWASZ TWARZ!!! KIJ IM W OCZY!

Gimb mode off.

ocenił(a) grę na 10
Pricefield

Rozumiem Cię, o jedyny aktywny! ;) Na szczęście na LiS świat się nie kończy ;) Jeśli chcesz, mogę polecić szereg cosiów z co prawda nieco innego klimatu, ale działające fazogennie podobnie jak nasza ukochana gra :)

ocenił(a) grę na 9
Nikelaine

No to pokaż mi, co masz do zaoferowania, o jedyna aktywna! ;3

Pricefield

Musze przyznać, że zajebisty art 5 epka (taki no... smutny, tajemniczy) (sorry za wyrażenie, ale po prostu emocje biorą górę) Kurde właściwe to hype już teraz osiągnął chyba mi już 100% i na moje nieszczęście idzie nadal w górę, obawiam się, że premiery już nie dożyje xD

ocenił(a) grę na 10
aneciora11

A ja jestem tak mocno związana z LiS że jak skończy się epizod 5 to popadnę w depresję xd

ocenił(a) grę na 10
MaxPricefield

Chyba będę miała podobnie... Ale na szczęście mam swoje KSIĄŻKI :)

ocenił(a) grę na 9
aneciora11

O.o Nie zauważyłem tego arta! Wow... Max ma takiego sad face'a... CHLOE!!! NO!!!

ocenił(a) grę na 10
Pricefield

Och, mam nadzieję, że nie mówisz tylko o grach!
No, dla Pricefielda, ale wszyscy mogą korzystać!
Seriale:
- Supernatural, choć tak naprawdę tylko do końca sezonu piąteko, ew. szóstego. Mimo to, still waiting for 11th! :D
- Shadowhunters, ale to dopiero wychodzi w 2016, także still waiting ;)
- Perception, znane też jako pułapki umysłu. Ostatnio nieźle się wciągnęłam ^^
- Blood-C (anime) a także Blood-C: Last Dark (ale akurat Ty to chyba oglądałeś, prawda?)
- Zaginiona (francuski, premierę ma w tym miesiącu) - ale tylko wtedy, gdy całość ma taki klimat jak zwiastun na 13 ulicy...
- Cień Anioła - swego czasu śniło mi się nawet po nocach. No i Jensen Ackles tam grał ;)
- Chicago Fire - niby średnie, niby zabili mi ulubioną bohaterkę, ale i tak coś mnie w tym trzyma. Trochę jak z Avril, if you know what I mean ^^
- Magia Kłamstwa - oglądałam wyrywkowe odcinki, ale mega się w każdy wciągnęłam! Muszę nadrobić!
- Z Archiwum X - nie muszę komentować, awesome
- Doctor Who - kocham Davida Tennata w tej roli, kocham Matta Smitha w tej roli, kocham Rory'ego i nie znoszę Amy. Jakieś inne pytania?
- Dr House
- The Waling Dead, zwłaszcza pierwsze dwa sezony (później nieco przynudzają, ale przy odpowiednim nastawieniu też może wciągnąć)
- Broadchurch - nie widziałam, ale jest tam Tennat! Tak, wystarczy mi dobry aktor do pokochania czegoś (zwykle fazę mam na jakiś miesiąc przed dopadnięciem serialu/książki/filmu)
- Teen Wolf - stare sezony najlepsze, ale nawet teraz nadrabiam piąty sezon ^^ Sterek 4ever
- Kości - niby średnie, ale naprawdę miło się ogląda (kocham kryminały, jakby co)
- Zabójcze umysły - stare sezony, zwłaszcza odcinki z Reidem w roli głównej
- Medium - ukochałam sobie ten serial już parę ładnych lat temu i chyba go nie oceniłam... Czas to zmienić! :D

Książki :D:
- Dary Anioła - yyy... Kocham Aleca? Kocham Magnusa? Kocham Maleca? Sebastian, który jest Jonathanem? Na podstawie tego będzie serial Shadowhunters ;)
- Diabelskie Maszyny - uniwersum tego co wyżej; Will, Jem i Lakewarm. Więcej mi do szczęścia (fazy) nie trzeba ^^
- The Raven Cycle - w Polsce dopiero dwie części, czwarta wychodzi w 2016. Cóż, czemu to kocham? Cztery słowa: Adam, Noah, Ronan, Kavinsky :D (-Maybe I dreamt you? -Thanks for straight teeth then)
- Pieśń Lodu i Ognia - równie teoriogenna jak LiS ;) Tylko ma jedną wadę: WSZYSCY GINĄ. Ale kto by się tym przejmował? (ja)
- Długa Ziemia - dwie części w półtorej dnia ;)
- Felix, Net i Nika - polska seria! Mam do niej ogromny sentyment i do tej pory lubię wracać do moich ulubionych fragmentów (np. impreza imieninowa Felixa i nogi Golema Golema; don't even ask)
- Trylogia Millenium - gdzieś wyżej wspominała coś o niejakiej Lisbeth. Pochodzi stąd i jest jedną z najlepszych kobiecych postaci istniejących gdziekolwiek (przed odkryciem przeze mnie LiS była NAJLEPSZĄ, ale sorry, Chloe i Max to niezła konkurencja)
- Akademia wampirów - Mniej fazogenne, ale zabijające oczekiwanie
- Igrzyska Śmierci - ale to chyba wszyscy czytali ;)
- Twórczość Stephena Kinga. Bez wyjątków, wszystko jest świetne (BTW, moce Carrie byłyby dobre do uśmiercenia Jeffa ;))

Filmy:
- Zostań, jeśli kochasz - łezka poleciała, a ja nie z tego typu widzów/czytelników!
- Dziewczyna z sąsiedztwa, ale nie ta komedia - inspirowane prawdziwą historią, lecz podobno mocno zmienione. Mocne. Nie spałam po tym.
- Dary Anioła: Miasto Kości - film nijak ma się do książki, a filmowy Alec... Jakby Daddario nie mógł go grać! Ale za to Magnus idealny... Tylko oczywiście jest go mało -__-
- Zmiana w grze - oglądałam jak byłam chora. Naprawdę fajny film
- Więzień labiryntu był OK
- Karla - na prawdziwej historii, gwałciciel-morderca i Misha Collins... Tyle argumentów za chyba wystarcza ^^
- Sala samobójców, jeśli ktoś nie widział
- Cała ona, naprawdę fajna komedia na odprężenie w stresie między epizodami LiS ;)
- Inni - świetny horror
- Twister - fajny, lekki, odprężający po Innych
- Sinister - oglądałam to na wycieczce klasowej i byłam jedyną dziewczyną, która nie wyszła ani nie piszczała w trakcie #brave xD Ale klimat i muzyka robią swoje
- Uśpieni - fajnie się oglądało w kinie, raz czy dwa przeszedł dreszczyk
- Skazany na bluesa
- Project X - oglądając to, sama czułam się na haju
- Pianista
- Obecność
- Misery

Byłoby więcej, ale nie pamiętam xD Jestem nałogowym czytaczem-oglądaczem ;) A kto się podzieli swoimi cosiami fazogennymi/zapychającymi czas oczekiwania na cosie fazogenne? :D

ocenił(a) grę na 10
Nikelaine

Kto przez to przebrnie? xD Ja bym chyba wykitowała w połowie...

ocenił(a) grę na 9
Nikelaine

Myślałem że to gry będą ŁEEEEEEE inaczej bym się nie zgodził UEEEEEEEE
xD
Blehh... TWD. Znudziło mnie strasznie... naprawdę nie wiem co ludzie w tym widzą... Blood -C i House'a też się widziało, ale to taka średniawka jak dla mnie ;)
Reszta z seriali do ogarnięcia (Supernatural jest mega powiadasz...)
Z Książek to Martina cykl czytałem (niech wydaje te przeklęte Wichry zimy!) Igrzyska śmierci (ale tylko tom pierwszy bo do drugiego nie mogę się zmusić.) No i Kinga ("TO" jest moim ulubionym, pomimo tych 1000+ stron!) i jeszcze Smętarz dla zwierząt, aaa i jeszcze Miasteczko Salem (Ahh Straker bidny!) xd Aaaa wszystkie! ;)


Dodam coś od siebie; Seriale:
-Lost - Ale to chyba oglądałaś nie? Świetny serial (ale tylko do sezonu trzeciego) bo potem jakieś cuda na kiju się działy...
- Prison Break- Michel Scofileld (Caulfield!) i ten jego mózg...
-Merlin- Wciągnął mnie szybko, bo niesamowity klimat i w ogóle ;) na dodatek aktorstwo pierwsza klasa! Colin i Bradley rules!
-Dragon Ball - Anime ofkors którego chyba nie trzeba przedstawiać, nie? iI niee to nie jest takie cuś jak sobie myślisz ("tam się tylko biją!") Wcale nie! Obejrzysz kilka odcinków to się zdziwisz ;P baardzo polecam na jesienne wieczory ;)
-Wikingowie -
Czerwony Orzeł - hiszpańska produkcja która wciąga jak bagno (kiedy on w końcu ujawni im swoje prawdziwe Ja!) Arghhh XD
- Prawdziwe uczucie- Telenowela meksykańska HAHA! No co? wciąga! Bo te wszystkie intrygi, zdrady, twarzobicia ;P
Książki ;
- Zmi... nope!
- Harry Potter! Ale pewnie wiesz że czytałem dlatego nie wymieniłaś... no ale, żeby nie było, polecam bardzo! xD
- Twórczość Mastertona (wszystko. Bez wyjątku.)
- Wiedźmin! - Przygody Geralta to must have! Wspaniały świat i wiele śmiechowych momentów XD
- Metro 2033(jeszcze jest 2034 ale nie czytałem. Jeszcze) ;) - Książka w świecie postnuklearnym, którego akcja dzieję się Moskwie a dokładniej w tytułowym metrze. Klimatyczna! Bardzo! Czytając w nocy czuć tą grozę i beznadziejność... Bardzo polecam! Wciąga jak piekło!
-Komiksy Thorgala
-Fables (na podstawie tego komiksu powstał The Wolf Amog Us) Przygody szeryfa Bigby'ego, który jest troszku inny niż w grze. Świetnie poczytać sobie wieczorkiem ;P ahh...Thanks Sobiem!
- Opowieści z Narni - siedem części NIESAMOWITEJ magicznej przygody! Jeśli nie czytałaś, to musisz to nadrobić ;P

Inaf!

Filmy:

-Joe Black- Wzruszający ;-;
-Co gryzie Gilberta Grape'a - Totalnie, MEGA aktorstwo Leo... szczyt szczytów. A co do samego filmu, to smutny as
fak.
- Obecność -Uwielbiam tematykę duchów, demonów i egzorcyzmów (niee żebym potrzebował!! Na razie xD) i to był chyba pierwszy horror(?) od czasów Omena, który mnie przestraszył!
- Pamiętnik
- Gabriel - Czyściec, Walka Upadłych Aniołów z Archaniołami i te sprawy^^
- Cast Away
- Ip Man

StarczY! O! xD

ocenił(a) grę na 9
Pricefield

Będzie trailer epka piątego! Podobno 16, czyli w piątek, ale to jeszcze nie jest pewne (data) YAY!

http://i.imgur.com/uHLkJQp.png

ocenił(a) grę na 10
Pricefield

Już się boję tego trailera aż ciary mnie przechodzą ale fajnie że będzie, właśnie na to czekałam

ocenił(a) grę na 10
Pricefield

Metro... Na wakacjach miałam ostre WTF po przeczytaniu :D Podobno Futu. re Glukhowskiego jest równie mocne (recenzja przyjaciółki, która polecała mi dziiiwne książki, np. Delikatny Mechanizm). HP i Opowieści z Narnii to część mojego wcześniejszego dzieciństwa :)

Gier nie polecałam, bo dużo znam, a nie gram, bo... Upośledzony psychicznie komputer! Ale jest gra Metro 2033, jakby co ;) Podobno dobra.

Kinga najbardziej uwielbiam Misery i Grę Geralda. Tak realistyczne i mogące się stać naprawdę, że nie spałam po tych książkach.

Możesz się zdziwić, ale widziałam tylko kawałki Merlina, jeśli chodzi o seriale! Ale nadrobię, słowo Nike ;)

Do komiksów i anime nigdy nie mogłam się przekonać... Ale czas spróbować!

Filmy, filmy, filmy... Też polecałam Obecność :D Mnie może nie przestraszył, ale naprawdę czuję te klimaty. Dlatego polecam Supernatural ;)

Innych filmów z Twojej listy też nie widziałam... Jeszcze ^^ Coś wzruszającego, powiadasz? Ciekawe, czy wyciśnie choć kilka łez z tej raczej znieczulicy (choć ostatnio płaczę na książkach, w najmniej odpowiednich momentach).

I (nie obraź się) jak tak czytam Twoich faworytów, to mam coraz większe wątpliwości co do Twej męskości! No offense, ale nigdy nie spotkałam chłopaka/mężczyzny czytającego Zmierzch (yh, zmogłam fragmenty jedynie na PLUSie) i oglądającego telenowele. Ale to fajnie, lubię oryginalnych ludzi! :D

A tak na zakończenie, to jeszcze parę pozycji, które mi się przypomniały:
- Po jutrze - lubię wracać do tego filmu
- Akademia Tańca - kuzynka mi pokazała i się wciągnęłam xD Aczkolwiek drętwość dialogów jest porażająca. No, ale za to fajnie tańczą, nie? ^^
- książki Malcolma Rose'a (fajne kryminały młodzieżowe)
- książki Borisa Akunina! też kryminały, w dodatku "ruskie" :D

ocenił(a) grę na 9
Nikelaine

Już wiem dlaczego miałem takie dziwne uczucie słuchając piosenek WT... Black Butler(Kuro Shitsuji )! Kilka lat temu to oglądałem z siostrą i mnie wciągnęło, ale jakoś o tym zapomniałem i nie oglądam tego co teraz wychodzi ale to muszę nadrobić!
https://www.youtube.com/watch?v=kDasOg7udss ;)

O grze Metro wiem i nawet trochę grałem! Fajne, fajne ale czegoś mi brakowało... jak zawsze zresztą, gdy gram czy oglądam filmy na podstawie książki...
Merlin, Anime, Komiksy... musisz Nike!
Znaczy się, nie to że przestraszył... ale czuć było to napięcie... GOD! jak zwykle coś nie ten teges...
w Joe Black jest kilka scenek takich lekko wzruszających (ale przy tym się nie płacze!!!x190 ) a Gilbert Grape to takie życiowy;P
Totalnie zbaraniałem... ale na forum publicznym takie rzeczy?! ... ale ok, jeśli o to chodzi, to bądź pewna że wszystko jest na swoim miejscu, a to że lubię inne rzeczy od większości, nie oznacza że jestem "mało męski"... ale myśl sobie co chcesz.

Po jutrze -oglądałem oczywiście(a kto nie oglądał?)
Resztę przejrzę, bądź pewna.



ocenił(a) grę na 10
Nikelaine

Grałam w Metro. I jedna i druga część warta zagrania, polecam :)

ocenił(a) grę na 9
Nikelaine

JEEZ! Saga filmowa Zmierzchu nie dorasta do pięt książkowej! Naprawdę! Różnica kolosalna! Wiem wiem... trochę tam mdłej gadki jest, fakt, tak że czasem po prostu rzygać się chcę... ALE! jest też dużo ciekawych momentów! (nie związanych z romansami ofc xD) i ja to mówię! A filmowa to cóż... Jak widzę Pattinsona czy Stewart i jej poker fejs to po prostu... NIE! Także spróbuj przeczytać chociaż pierwszy rozdział (są Chomiki czy cuś) a jak się nie spodoba, to do kosza xD Musiałem, sorry xD A telenowele też czasem obejrzałem, nie powiem... ale już z tym skończyłem! Oneoneone! To było w momencie kiedy okazało się że moja ulubiona bohaterka została zaszlachtowana w samochodzie... i powiedziałem sobie wtedy - NUNCA MAS! No! xD

ocenił(a) grę na 10
Pricefield

Noooo dobra, dam książce szansę, żeby nie było, że oceniam po okładce (a raczej po adaptacji filmowej). Ale to jutro, ewentualnie na święta xD

Tak, znam ten ból, gdy ulubiony bohater ginie... Zawsze i wszędzie! Mogę się założyć, że Chloe i Nathan też zginą! (obynieobynie) Także uczcijmy wszystkich poległych ulubionych bohaterów minutą ciszy *dramatycznie zamyka oczy*

ocenił(a) grę na 9
Nikelaine

Czekam na moment w którym mi podziękujesz za polecenie tak dobrej książki^^ I zobacz se JUTRO;) bo pierwszy rozdział nie jest długi^^ Polecił bym jeszcze Wywiad z Wampirem jeśli już jesteśmy w tej tematyce^^ Bardzo dobry book! Ale pewnie już czytałaś... ale nie szkodzi polecić! Lestat i te sprawy^^ Na Jesienne wieczorki idealna^^

Czytałem gdzieś że Stella i Brooke będą kaput... ale to nic pewnego!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones