PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607596}
7,6 2 033
oceny
7,6 10 1 2033
Killzone 2
powrót do forum gry Killzone 2

Patrząc na recenzje (średnia ocen 91/100) spodziewałem się jakiejś konkretnej strzelaniny która
mnie dosłownie zachwyci. Co otrzymałem? Tragiczną, beznadziejną totalnie nudną i przewidywalną
historię, dziwaczne sterowanie, kampanie na 6h, nudne nie zapadające w pamięć misje.
W tej grze nie ma kompletnie nic czego by nie było w fpsach o kilka lat wstecz.
Te wszystkie oceny to chyba za grafikę która jak na 2009 powalała, a i nadal wygląda bardzo dobrze.
Choć oczywiście Crysis 1 na PC jest ładniejszy.
Daję 7,5 za świetny dizajn lokacji, udźwiękowienie, grafikę i bardzo przyjemny model strzelania (kamera się świetnie porusza)

P.S To już kolejny exclusiv na PS3 który zbierał kosmiczne oceny, a mnie nieco nudził.

lukas_172

No tak. Patrząc w tamtym czasie na oceny, kiedy wychodził "killzone 2" widziało się, że zmiażdży w tamtym czasie konkurencje, ale okazało się, że to dobra gra i nic poza tym. Pamiętam z początku byłem zaintrygowany kiedy włączyłem i zobaczyłem tę grafikę. Grafika była świetna, ale jeżeli chodzi o sam GAMEPLAY to właściwie żadnej innowacji ani niczego nie wprowadzili. Do dzisiaj mnie dziwią te wysokie oceny i wielka podnieta tym tytułem. To był wielki "exclusive" na PS3, więc trzeba było narobić szumu i się im jakoś udało. Największym minusem tej gry to było STEROWANIE, i w najgorszym razie nic nie zapadło w pamięć. Dla mnie gra dobra, chociaż nie jestem wielkim fanem FPS, jednak bardzo rozczarowała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones