PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656254}
7,2 2 804
oceny
7,2 10 1 2804
Injustice: Gods Among Us
powrót do forum gry Injustice: Gods Among Us

Tak to już jest, że zawsze ktoś musi być "lepszy". Reguła oczywiście pasuje również do świata
wirtualnego. Od wielu już lat trwa tam zażarta bitwa o to, która z bijatyk jest tą najlepszą. Zapewne
nigdy nie poznamy odpowiedzi na to pytanie, ale możemy śmiało powiedzieć, że Injustice: Gods
Among Us bardzo się o tę pozycję stara.
Już niedługo możemy doczekać się zapowiedzi kolejnych postaci do gry NatherRealm Studios.
Posiadacze przepustek sezonowych zapewne ciężko wzdychają w tym momencie. Dotąd pojawiły
się już 4 obiecane nam postacie Lobo, General Zod, Scorpion i Batgirl, a tożsamość nowego
bohatera jest owiana tajemnicą. na kogo wy liczycie ???? ja na Marsjanina, poison ivy
,zatanna,brainiack chyba tak to się piszę black canary ,supergirl,circe,darksaid :)

wort801

http://www.ps3site.pl/injustice-gods-among-us-doczeka-sie-kolejnych-dlc/159048

wort801

Mogliby dodać kilka postaci w jednym DLC, bo rozdrabnianie gry nie jest jednak uczciwe wg. mnie. Swoją drogą, jak działa ów season pack?

Papercat

nie wiem ja czekam na pełną wersje gry a ty na kogo czekasz jako dlc ????

Papercat

Season Pass ( nie "pack" ) działa tak... właściwie, to nie wiem jak do końca działa, ale wiem, że nie daje dostępu do wszystkich dodatków! ;) Ewidentnie wyłudzają kasę. Ja kupię te DLC za jakieś 2 miesiące, może trochę wcześniej. Jak wszystkie się ukażą wtedy zadecyduję.

polskipolski

Poprawka. Season Pass daje nam dostęp do 4 postaci: Lobo, Batgirl, Scorpiona i Zod'a. Za te właśnie ( o których wspomniał wort801 ) trzeba będzie zapłacić oddzielnie :( .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones