PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659325}
8,3 3 590
ocen
8,3 10 1 3590
Hotline Miami
powrót do forum gry Hotline Miami

Może mi ktoś wyjaśnić kim były te dwie osoby na końcu gry ? Jak się tam dostałem ( w to dziwne miejsce )?Dlaczego gracz słuchał wszystkich zleceń ? Kim byłem pod koniec gry ( tym w kasku ) ?Dlaczego zabiłem tego drugiego ( tego faceta co się nim chodziło przez całą grę ) ?

ocenił(a) grę na 10
dagon1911

To byli "zwykli" sprzątacze, których czasami mijałeś podczas misji. Facet w kasku był jedną z osób, które wykonywały ich polecenia, spotkałeś go już wcześniej w jednej z misji, potem po prostu następuje ukazanie innej ścieżki, w stylu " co by było gdyby...". Ironiczne jest to, że obaj dążyli do tego samego, sam wybierasz, które rozwiązanie bardziej cię satysfakcjonuje. A czemu ci goście, wykonywali te telefony? Jak sami mówią - bo im się po prostu nudziło. Zresztą oni tylko mówili, to sam gracz zabijał. Może można odkryć hasło i dostać się do ich komputera w celu uzyskania prawdziwej odpowiedzi, ale mi się ta sztuka nie udała.

ocenił(a) grę na 10
G00N3R

w każdej lokacji jest ukryta w fioletowym kwadraciku jedna z liter, uzbierane tworzą hasło do komputera i odblokowują nieco dłuższy dialog końcowy ze sprzątaczami.

ocenił(a) grę na 9
danielp_filmweb

Równie dobrze ta gra może mieć tylko jednego bohatera i opowiada tylko o jednym gościu tj. tym w kasku.
Tym którym gramy na początku i który co jakiś czas spotyka 3 dziwne postaci równie dobrze może być koleś w śpiączce, którego do śpiączki doprowadził właśnie koleś w kasku, którego w "śpiączkowej wizualizacji" "zabijamy" w levelu prank calls.
Potem jest pokazana scena jak było naprawdę :)
A trzy osoby w maskach konia, sowy i koguta to równie dobrze mogą być zwidy w śpiączce objawi schizofrenii etc. :)

Interpretacja należy do gracza :)

dagon1911

Mój przedmówca wszystko ci już wyjaśnił dodam więc tylko kilka szczegółów.
1-Ta dwójka na końcu gry mogła być też swego typu nawiązaniem do autorów gry bo tak samo jak oni, ci dwaj sprawili że umarło mnóstwo ludzi, (wirtualnych ale to szczegół) bo "nam się nudziło, a jest za to spora kasa"
2-To "dziwne miejsce" to tylko kanały połączone nielegalnie z domem.
3-Na to pytanie masz właśnie odpowiedzieć sobie sam. To dodatkowy smaczek w fabule. "Dlaczego to robiłeś?", "jaki miałeś w tym cel?", "czy nie czujesz się w jakiś sposób winny?" "czy czyni cię to psychopatą? Przecież to piksele." (swoją droga ja nie czuję się winny)
4-Był tylko innym graczem, który robił to co ty, ale zaczęło go interesować źródło, bo sama gra była nudna.

ocenił(a) grę na 10
czuczul

Tylko to nie tak, że wybierasz sobie wersję. W 2 wyraźnie pojawia się Biker więc musiał przeżyć starcie z jacketem czyli śmierć lub śpiączka Jacketa musi byc prawdziwa.

Abstrahując nie ma chyba prawdziwej odpowiedzi. Celowy zabieg twórców.

dagon1911

50 Blessings, pojawiaja sie eez w dwojce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones