PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608439}

HL2

Half-Life 2
8,6 13 010
ocen
8,6 10 1 13010
Half Life 2
powrót do forum gry Half-Life 2

Rewolucyjna, swietny klimat, ponadczasowosc czynia ta gre w moim skromnym rankingu wice liderem.

harom

Trzeba jeszcze dodać, że fizyka gry była niesamowita jak na rok 2004.

ocenił(a) grę na 10
gacus69

Fizyka? Ta gra zaczęła rozwój ragdola (silnika gry w którym wszystkim da się manipulować) A grafika to nawet dzisiaj powala!
I dzierży nawet na starych kompach. Mam geforce 4 64 ram. pamięć 512 i procek 1600. A gra działa i dobrze chodzi na średnich detalach. Ta gra była przez 3 lata w większości czasopism i portalach na 1 miejscu i dostała kilkanaście nagród.
Poprostu Epic.

harom

Raczej Subiektywnie. Żadna z tych gier nie jest szczególnie rewolucyjna. HOMM III to już w ogóle.

ocenił(a) grę na 10
neo_angin

ta gra jest arcydziełem elektronicznej rozgrywki -obiektywnie. Powszechnie się uważa ją za najlepszy fps wszech czasów a o kilkudziesięciu tytułach gry roku juz nie wspomnę (dodam że w tym samym roku wszedł Far Cry i długo oczekiwany Doom 3 ) . I była rewolucją choćby pod względem mimiki postaci

ocenił(a) grę na 10
MaxPayne_2

Ten uśmiech Alyx... :)

raggan

Fakt, rewelacyjna gra. Motyw antyutopijnej, totalitarnej alter-rzeczywistości w przededniu rewolucji tworzy tak niesamowity klimat gierki, że mogę przechodzić ją bez końca. :)
Swoją drogą, w Half Life 1/Black Mesa również warto zainwestować swój czas, choćby dla wyławiania smaczków jakie twórcy pozostawili w dwójce dla obeznanego z serią gracza.
Aktualnie gram niewiele, powiedzmy wręcz, że ze względu na brak czasu i życiowe obowiązki, musiałem z gier "wyrosnąć". Ale niech mnie cholera, gdyby wydali trzecią część, to byłaby jedyna produkcja, dla której bez zwłoki modernizowałbym kompa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones