PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624440}
8,9 47 008
ocen
8,9 10 1 47008
Grand Theft Auto V
powrót do forum gry Grand Theft Auto V

Ta ostatnia misja mnie lekko zawiodła, twórcy mieli mnóstwo pomysłów na misje a ostatnia...

Zacznę od tego że akcja w odlewni była świetna, całe te ataki FIB czy Merrywedder trzymały w napięciu, ale późniejsza akcja z zabiciem wszystkich była dość słaba.

Ok, tych Chińczyków, pana z FIB i Ballasa to można było załatwić jakoś szybko ale spodziewałem się super rąbanki (rodem z "koniec kolejki" z GTA sa) kiedy zaatakowałem ostatniego antagonistę. A to przeszedłem bez problemu.

Wybór "C" mi się aż tak nie podobał (wybór A i B) to już wo gule łatwizna.
Po za tym grze nie mam nic do zarzucenia.

ocenił(a) grę na 10
Bilet95

Fakt, finał jest jakoś zbyt mało epicki. Jak przypomnę sobie finał San Andreas to aż boli, że w takim starociu końcówka była bardziej emocjonująca :/

Bilet95

Ogólnie fabuła w GTA V sprawia wrażenie, jakby była w pewnym miejscu ucięta. Jakoś się to toczyło, a tu nagle ostatnia misja - jedź i pozabijaj wszystkich.

nawisher

Też to zauważyłem, nagle się wszytko rozwiązało i skończyło.
Brakowało mi takiej ostatecznej akcji z głównym antagonistą, spodziewałem się super rąbanki w jakimś budynku (najlepsze chyba by było to studio filmowe) lub pościg przez całe Los Santos.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones