PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608446}
7,7 17 tys. ocen
7,7 10 1 16600
Grand Theft Auto III
powrót do forum gry Grand Theft Auto III

Ja najbardziej lubię tego skorumpowanego policjanta, od którego Claude zadania przyjmowałw miejskiej toalecie. A kogo wy lubicie najbardziej?

ocenił(a) grę na 9
Shiloh

Ja najbardziej lubię wątek w Portland i co za tym idzie - najważniejszych członków mafii Leone, których mamy okazję poznać. Salvatore Leone - dobra postać i idealny głos, Tony Cipriani i Luigi Goterelli - ciekawe postacie, Madsen i Pantoliano - strzał w dziesiątkę. No i Joey Leone - też dobra postać, której rozszerzeniem jest dodatek Frosted Winter, stworzony przez fana z Litwy, polecam. Tajemnicza jest dla mnie również postać El Burro. Dowiadując się trochę o nim i o działalności gangu Diablos, stał się dla mnie trochę przerażający. W ogóle Portland i wszystko co z nim związane, jest kozak! :D

ElGladiator

Fakt - Asuka, mimo że uratowała Claude'owi życie, raczej nie wzbudziła mojej sympatii. Frosted Winter oglądałem jako "Zagrajmy w..." na kanale HUBSON GAMES, gdzie najlepsza (najśmieszniejsza i najbardziej absurdalna tudzież najbardziej pamiętna) misja to moim zdaniem ta z wysadzeniem autobusu.

ocenił(a) grę na 9
Shiloh

Świetny jest ten dodatek. Twórca wybrał chyba najlepszą postać jako protagonistę gry, bo nit tak naprawdę nie wie, co się stało z Joey'em Leone po GTA III. Teoretycznie jako syn Sala, został jego zastępcą. Ale był też Tony Cipriani, bardzo zasłużony kapo i też cwany. Walka o fotel lidera mogła zaistnieć. No te nowe tekstury, wnętrza budynków, inny wygląd i dźwięk broni - ekstra.