PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704067}
7,7 10 tys. ocen
7,7 10 1 10207
Far Cry 4
powrót do forum gry Far Cry 4

Far Cry 4 przeszedłem 2 razy i myślę , że powinna być taka możliwość , żeby wyeliminować Sabala i Amitę , gdyż oni obaj byli bardzo irytujący i wkurzający , Tradycja i kultura VS zmiany i narkotyki . Najlepszą postacią w grze był Pagan Min . Jego teksty , opowieści , przemyślenia ... On nie chciał dla nas źle , był do nas pokojowo nastawiony od początku . Nawet Yuma mówiła , że Pagan ma do Ajaya słabość , że przestał być królem gdy poznał matkę Ajaya . Moim zdaniem Pagan może i był trochę nienormalny ale nie bardziej niż banda dzikusów ze Złotego Szlaku. Gra może wtórna , ale fenomenalna 10/10 Fajnie , że wszystkie strażnice i fortece udało mi się wyzwolić bez wykrycia , bardzo lubię styl skradankowy w tej grze tak samo jak w FC3 i bardzo dobrze , że twórcy dają nam taką możliwość.

padawan_2

Wybory nie mają konsekwencji ;]
Możesz zabić Amitę i Sabala a Zakończenia zawsze są takie same.

ocenił(a) grę na 7
ElTabasco

Da się ich dwóch w grze zabić ?

padawan_2

tak. Najpierw wybierasz po której stronie chcesz być np. popierasz Amitę, zabijasz Sabala a po konfrontacji z Paganem dalej przecież możesz grać. W zależności od tego kogo wcześniej zabiłeś,: Amita jest w wiosce a Sabal w tej świątyni którą trzeba było zburzyć (lub nie).

ocenił(a) grę na 7
ElTabasco

Ok kumam

ocenił(a) grę na 7
padawan_2

Jak dla mnie fabuła była równie nieinteresująca jak w trójce, na szczęście nie o nią w tej grze chodzi.