PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743775}
6,9 6 840
ocen
6,9 10 1 6840
Fallout 4
powrót do forum gry Fallout 4

8/10

ocenił(a) grę na 7

Świetne dialogi, dobrze napisane postacie, piękne, zróżnicowane lokalizacje. Nie widzę problemu ze sposobem prowadzenia rozmów. Cieszę się z rezygnacji z systemu skills'ów, bo to działało, ale w falloucie izometrycznym. Czytam tę krytykę niepopartą jakimikolwiek argumentami (bo po co, 0/10 bo nie znalazłem wyjścia z krypty XD), i odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni zostać przy infantylnym gothicu. Dziękuję i dobranoc.

ocenił(a) grę na 4
pterodaktol

>Świetne dialogi
Zwłaszcza wtedy gdy twój robocik lata w okół ciebie w kółko powtarzając to samo, aż zacznie cię tak wkurzać że żałujesz że nie zabrałes psa.
>dobrze napisane postacie,
Zwłaszcza wtedy gdy są tak nudne że kompletnie cię nie interesuje ich historia. w Wieśku 3 sam dopytujesz się różnych rzeczy bo cię to interesuje, tutaj? Idź i nie zawracaj mi już dupy to najlepsze wyjście na większośc dialogów
>piękne, zróżnicowane lokalizacje
Tak piekne że grając na ustawieniu Medium (jeszcze nie testowałem High) tekstury i cała reszta wygląda gorzej niż w F3.
>Czytam tę krytykę niepopartą jakimikolwiek argumentami
Narazie to twój zachwyt jest niczym niepodparty poza subiektywnymi odczuciami.
Ta gra jest gorsza niż tragiczny F3 i po 5 godzinach grania nie mam specjalnej ochoty zabierac się za nią dalej.
Nuda, miliardy bugów, bezsensowne bieganie z punktu A do B. Gra wygląda, działa i jest zrobiona tak jakby to była wczesna wersja Alfa.

ocenił(a) grę na 4
pterodaktol

A a by dodać wszystkiemu pikaneterii w przeciągu tych 5 godzin gry 3 razy zdąrzyła się zawiesić 2x do bluescreena, choć żadna inna gra tego nie robi, a z komputerem wszystko jest ok. Normalnie cyrk xD

ocenił(a) grę na 7
Floyt

Po pierwsze, ortografia. Zdążyła*

Generalnie jak widzę, że ktoś ocenił Interstellar 10/10, to argument z dialogami jest zbędny. 10/10 za majstersztyk liryczny Nolana, który nawet nie potrafi poprowadzić fabuły bez założenia istnienia paradoksu czasu (dałem 3/10 za efekty). Straszne. Mam przegrane 40 godzin. Ani jednego crasha, ani jednego bluescreena. Gram na high, gra wygląda pięknie. Krytyka niepoparta argumentami jest na metacriticu, gdzie przeciętny komentarz brzmi "It's shit, because it is xDD 0/10". Nie lubię wieśka (jako postaci w literaturze, gry są zrobione całkiem nieźle), gdyż jest infantylny. W gimnazjum był fajny, teraz co najwyżej nieco wyrasta ponad przeciętność.

ocenił(a) grę na 4
pterodaktol

Jesli twoimi jedynymi "argumentami" w dyskusji ma być czepianie się mojej oceny innych filmów, czy mojej ortografii to pokazujesz że kompletnie brakuje ci innych, i nie mam o czym z tobą rozmawiać. Nie przyszedłem tutaj tez bronic Interstellar, bo jak będę chciał to robić to zrobię to na forum insterstellar.
>Krytyka niepoparta argumentami jest na metacriticu, gdzie przeciętny komentarz brzmi "It's shit, because it is xDD 0/10".
Chyba w twojej prywatnej alternatywnej rzeczywistości. Czytałem komentarze na metacritic i wszystkie praktycznie mają odpowiednie uzasadnienie. Jeśli masz co do tego wątpliwości to ci zaraz powklejam screeny i cytaty i wyliczę co do joty każdy argument (powiązany z tematem w przeciwieństwie do ciebie) co byś nie miał wątpliwosci.
>Nie lubię wieśka (jako postaci w literaturze, gry są zrobione całkiem nieźle), gdyż jest infantylny.
I ty mi będziesz pisać o braku argumentów. Dobre sobie. Klasyka literatury przetłumaczona na większość języków, uwielbiana przez miliony ludzi na świecie i nagradzana - jest infantylna... bo tyś tak powiedział. Ludzie na Filologii Polskiej za pewne przerabiają jego dzieła tylko dla przykładu beznadziejnej literatury.
>W gimnazjum był fajny, teraz co najwyżej nieco wyrasta ponad przeciętność.
"Och jaki dorosły się zrobiłem. Szkoda że zarzucam innym to samo, co sam sobą reprezentuję." W psychologii nazywa się to projekcją, polecam się zapoznać z pojęciem.
Podsumowując - twoje kontrargumenty ograniczają się do:
Czepienia się mojej ortografii (słusznie, choć kompletnie nie na temat)
Czepienia się mojej oceny innych dzieł (kompletnie nie na temat, i bez znaczenia)
Zarzucenia Sapkowskiemu marnego poziomu (kompletnie nie na temat)
Zrównania mnie z gimnazjalistą bo lubię Sapkowskiego (kompletnie nie na temat i poniżej poziomu)
Zarzuceniu ludziom na metacritic braku uzasadnień niezgodnie ze stanem faktycznym (kompletnie nie na temat)
A ta cała parada pieprzenia kompletnie nie na temat oraz braku kontrargumentów po tym jak zarzucałeś innym brak argumentów. Gratuluję hipokryzji na najwyższym poziomie.
>Mam przegrane 40 godzin. Ani jednego crasha, ani jednego bluescreena.
Wspaniale, gratuluje. Co dalej nie neguje tego iż ja miałem crashe, jak i ludzie na internecie się skarżą na brak stabilności i ogromna ilość bugów (na zyczenie cytaty ze steama oraz innych źródeł). Jak świetnie zrealizowana jest to gra, wystarczy wejść na YouTube i wpisać "fallout 4 bugs".
Pozdrawiam zaklinacza rzeczywistości.

ocenił(a) grę na 7
Floyt

Ok, czasem zaskakuje mnie głupota i nadinterpretacja, być może trolling, bo jak można być tak głupim xDD, ale postaram się odpowiedzieć.

Interstellar ma wspólny temat z falloutem - dialogi. Są one żałosne, ciężko temu zaprzeczyć. Jest to tragedia pokroju Paula Coelho.

Też czytałem te komentarze, są one zazwyczaj bezpodstawnym hejtem. Najlepsze opinie znalazłem w przedziale od 6/10 do 8/10, gdzie ludzie faktycznie opisywali błędy i wady gry. 0/10 to było zazwyczaj plucie gęstą śliną w ekran.

Jeżeli sądzisz, że racja stoi po stronie większości, to po prostu mi Ciebie szkoda. Jakim trzeba być bałwanem, żeby argumentować jakość produktu popularnością. To tak jakby mówić, że najlepszym telefonem jest Iphone, bo jest popularny xDD

Nie zrobiłem się dorosły, trochę czasu minęło już od gimnazjum, a wtedy byłem wiedźminem zachwycony. Masz bardzo neurotyczne usposobienie, sądząc, że starałem się zwrównać Ciebie z gimnazjalistą. Gratulacje, właśnie pokazałeś, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem, polecam bilet z powrotem do krainy EDUKACJI XD

Temat nosi dumny tytuł "8/10", więc generalnie wszystko co mówię, jest zgodne z tematem, jest to moja opinia, nie nadałem żadnego motywu przewodniego, gdyż jest to po prostu moja opinia na temat strasznie niskiego poziomu recenzji na metacriticu, oraz aprobata sposobu stworzenia gry przez bethesdę.

Oczywiście błędy popełniasz tak okropne, że nie mam siły Cię poprawiać. Jestem tylko ciekaw, czy zasłonisz się argumentem dysleksji. Uwielbiam go xD

ocenił(a) grę na 4
pterodaktol

>Ok, czasem zaskakuje mnie głupota i nadinterpretacja, być może trolling, bo jak można być tak głupim xDD, ale postaram się odpowiedzieć.
Ale pysiu trzymaj jakiś poziom, bo się czuję jakbym do meliny alkoholików przyszedł dywagować na temat sztuki z panem kaziem z pod budki z piwem. Tak to na dłuższą metę rozmawiać nie będziemy.

>Interstellar ma wspólny temat z falloutem - dialogi. Są one żałosne, ciężko temu zaprzeczyć. Jest to tragedia pokroju Paula Coelho.
Może nie zrozumiałeś po raz pierwszy, więc wytłumacze jeszcze raz. Nie. Nie ma. To nie jest forum interstellar a ja nie przyszedłem tutaj dyskutować na temat tego filmu.

>Nie zrobiłem się dorosły, trochę czasu minęło już od gimnazjum, a wtedy byłem wiedźminem zachwycony. Masz bardzo neurotyczne usposobienie, sądząc, że starałem się zrównać Ciebie z gimnazjalistą. Gratulacje, właśnie pokazałeś, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem, polecam bilet z powrotem do krainy EDUKACJI XD
Może i minęło, ale biorąc pod uwagę twoją kulturę wypowiedzi, wypowiadanie się na temat, kojarzenie faktów, i umiejętność uzasadnienia swoich racji to jeszcze mentalnie z stamtąd nie awansowałeś.

>Temat nosi dumny tytuł "8/10", więc generalnie wszystko co mówię, jest zgodne z tematem
Widać że ani logika, ani znajomość dyskursu nie jest twoją mocną stroną.

>nie nadałem żadnego motywu przewodniego, gdyż jest to po prostu moja opinia na temat strasznie niskiego poziomu recenzji na metacriticu
Motywem przewodnim twoich wypowiedzi jest obrażanie innych którzy mają inne zdanie, obrażanie ich pośrednie jak i bezpośrednie, wywyższanie się tylko dlatego że coś ci się podoba(jakoś trzeba leczyć te kompleksy nie?), a to że jest to twoja opinia, i aprobata czegoś jest bez znaczenia. Zachowujesz się jak nieokrzesany smarkacz. Któremu przydał by się plaskacz w ryj na otrzeźwienie.

>Oczywiście błędy popełniasz tak okropne, że nie mam siły Cię poprawiać. Jestem tylko ciekaw, czy zasłonisz się argumentem dysleksji. Uwielbiam go xD
To ciesze się że go uwielbiasz, i niczym się zasłaniać nie muszę bo nie przyszedłem na forum jezykoznawców, filologów polskich, ani pisarzy, tylko forum growe, i prowadzić dyskusję o grze. Nie mniej jednak dalej nie zmienia to faktu że dalej pieprzysz nie na temat, i z rozpaczą próbujesz znaleźć temat zastępczy aby tylko nie wykazać pustoty merytorycznej swojej "argumentacji"

>Jeżeli sądzisz, że racja stoi po stronie większości, to po prostu mi Ciebie szkoda. Jakim trzeba być bałwanem, żeby argumentować jakość produktu popularnością. To tak jakby mówić, że najlepszym telefonem jest Iphone, bo jest popularny xDD
A gdzie ja to napisałem, iż miarą produktu jest lubienie jej przez większość? Mi zarzucasz brak czytania ze zrozumieniem, ale sam dorabiasz sobie treści których nie napisałem. Gratuluje. Jak pisałem - uwielbiasz projektować na innych swoje cechy.
Napisałem iż wiele ludzi zgłasza problem z niestabilnością, i bugami w grze. Sam wyjechałeś z dupy z "argumentem" nie na temat o metacritic, więc nie przypisuje tego mnie, bo jeszcze wiem co piszę i do twojego poziomu intelektualnego się nie zniżyłem "bałwanie".

ocenił(a) grę na 7
Floyt

Musisz być trollem, nikt nie napisałby "z stamtąd". To jest po prostu intelektualnie niemożliwe.

ocenił(a) grę na 4
pterodaktol

Podsumowując:
-Zdążyłeś mnie obrazić nazywając głupcem, trollem (nie na temat - klasyczne ad personam)
-Zażyłeś po raz kolejny napisać o interstellar (nie na temat)
-Zdążyłeś po raz kolejny odnieść się do metacritic (nie na temat)
-Zdążyłeś próbować wciskać mi iż uważam że opinia większości determinuje jakość produktu, oraz wrzucić do tego jeszcze iPhone. (2x nie na temat) oraz obrazić.
-Zdąrzyłeś po raz kolejny odnieść się do Wiedzmina (nie na temat, oraz zrobić ad personam do mojej edukacji)
-Zdąrzyłeś próbować wcisnąć mi że skoro to twój temat i twoja opinia to wszystko jest prawdą (rotflmao)
-Zdąrzyłeś się po raz kolejny odnieść do mojej pisowni i rzekomej dysleksji (nie na temat oraz ad personam)

Wszystko to po tyradzie o braku argumentów
Kontrargumentów co do gry: 0
Ergo - nie dorosłeś do poważnej rozmowy z dorosłymi. Do wiedzenia :)

ocenił(a) grę na 7
Floyt

Dostajesz 10/10 za narcyzm. Powodzenia na maturze, może uda Ci się dostać na ukochaną psychologię. Polecam jednak najpierw przejrzeć słownik, gdyż nie przystoi tak wyrafinowanemu człowiekowi pisać niemalże wzorowe teksty, a jednak przepełnione błędami wychwytywanymi przez bystrego szóstoklasistę. Pozdrawiam!

ocenił(a) grę na 4
pterodaktol

>Dostajesz 10/10 za narcyzm. Powodzenia na maturze, może uda Ci się dostać na ukochaną psychologię
O, internetowy diagnosta się znalazł, a to mi psychologię przypisujesz. Jak mówiłem, projekcja po raz trzeci. Załóż internetowe diagnozy zaburzeń osobowości masz szansę jako pierwszy na świecie osiągnąć sukces.
A jak pisałem wczesniej - coś trzeba napisać, temat zastępczy znaleźć aby nie obnażyć pustoty swoich "argumentów"

pterodaktol

Daj sobie spokój z tym Frajerem, on mnie nazywał śmieciem bo nie zgadzaliśmy się co do Max Payne'a 3

ocenił(a) grę na 7
DR16

Ale że ja czy on? Bo nie pamiętam xD

pterodaktol

Ty masz sobie dać spokój z nim

ocenił(a) grę na 7
DR16

Ale on jest taki zabawny, że najchętniej zamknąłbym go w klatce i słuchał tych wywodów ;333

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones