PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608246}
8,9 10 715
ocen
8,9 10 1 10715
Fallout 2
powrót do forum gry Fallout 2

Większość z was pewnie zgodzi się, że zasługuje na to miejsce. A wiecie którą pozycję
legenda roleplaying zajmuje w klasyfikacji gier RPG? JEDENASTE. F2 wyprzedzają m.in.
gimbusiarski wiedźmin, jakiś dragon ejdż, gothiki i diablo. Ręce opadają. Powinniśmy coś z
tym zrobić.

stonedfish

oj kolego Gothic 1 i diablo zasługują na bardzo wysokie pozycje ^^

ocenił(a) grę na 10
pilek01

Doprawdy? Wyższe niż choćby Planescape czy Deus Ex, albo BG2? Nie mówię że to złe gry (sam jestem fanem obu), ale to zwyczajne nawalanki które z RPG co najwyżej czerpią niektóre elementy. No ale co kto lubi.

stonedfish

a do tego w falloucie są wyborne easter eggs ot choćby gdy się jest opryskliwym wobec pewnej postaci, ta twierdzi, iż jesteśmy stereotypową postacią z gry rpg, na co możemy odpowiedzieć, iż my jesteśmy postacią gracza. nie pamiętam by w deus ex 2 było miasteczko zamieszkiwane przez postaci odrzucone z pierwszej odsłony. A spotkanie z wybuchającymi brahminami ? Nie ma takich smaczków nigdzie indziej

pilek01

ale nie od fallout'ów

ocenił(a) grę na 10
stonedfish

A gdzie masz ten ranking? Masz na myśli to: http://www.filmweb.pl/search/game?gameGenreIds=4 ? To nie jest ranking tylko spis gier RPG uporządkowany wg. ilości głosów, z oceną nie ma nic wspólnego

ocenił(a) grę na 10
woj110

psujesz zabawę :(

ocenił(a) grę na 10
stonedfish

Przepraszam, ale i tak mamy prawo się martwić bo nie jest na pierwszym miejscu, co nie? :)

woj110

Tutaj jest 4
http://www.filmweb.pl/rankings/game/world

ocenił(a) grę na 10
KomputeromaniaK

Był trzeci.

stonedfish

moim zdaniem jeżeli chodzi o crpg to seria fallout i diablo nie ma sobie równych...

800dpi

a z hybryd fpp-rpg oczywiście System Shock2 i Deus EX ale to inna bajka...

stonedfish

Ekhem, pierwszy Gothic jak najbardziej zasługuje na wysoką pozycję. Będę tej gry bronił całym swoim arsenałem, jeżeli nie zgodzisz się chociażby w ponad połowie :)

ocenił(a) grę na 10
Mastif666

Nie, nie zasługuje, jako zrzynka z Baldursa (grom postaci i questów), dracana (grafika, klimat i projekty postaci) i Ultimy-tej-w-ktorej-wprowadzili-3d (gameplay).W dodatku boleśnie krótka, co maskuje bezsensownymi czasozapchajkami (ulu mulu) i niedomagająca technicznie niemal pod każdym względem. Jasne, wrzuciłbym G do pierwszej dwudziestki, ale to raczej wina słabej konkurencji niż wysokiej jakości tegoż.

mhrocznyszatan

Czy ja wiem, potrafiłbym wymienić więcej tytułów niż 20.

Lista 100 najlepszych RPG według IGN jest całkiem ciekawa. Nie zgadzam się z nią pod bardzo wieloma względami, ale na bank można tam znaleźć coś dla siebie.

stonedfish

A do jutra, wszystkie trzy całkowicie za darmo:
http://www.gog.com/promo/fallout_series_giveaway_winter_promo_2013

ocenił(a) grę na 10
stonedfish

Wiedźmin jest gimbusiarski? No chyba coś Ci się pomyliło :) prędzej Fallout 3 jest "gimbusiarski", gdzie jest mało questów, mało czytania i dialogów. Wiedźmin jest długi, można nim grać na różne sposoby, tak jak w serię Gothic. Kto lubi gry RPG, ten zrozumie :) Liczą się questy, dialogi i dużo czytania, ciekawostki, łamigłówki, decyzje moralne.

ocenił(a) grę na 10
Maniek_39

"można nim grać na różne sposoby, tak jak w serię Gothic"
:______________________________________________________________________D

ocenił(a) grę na 9
Maniek_39

A to jesteśmy na forum F3? Bo ja jednak inną liczbę widzę...

ocenił(a) grę na 10
Dealric

to było porównanie "gimbusiarskich" gier.

ocenił(a) grę na 7
stonedfish

Koleś Wiedźmin jest Gimbusiarski ? Ty jesteś idiotą totalnym ?

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

zbieranie kart z gołymi babami jak pokemonów to 1000% gimbazjum jak dla mn

ocenił(a) grę na 7
stonedfish

hahahh

ocenił(a) grę na 7
stonedfish

"gimbusiarski wiedźmin, jakiś dragon ejdż, gothiki i diablo" -nie ma to jak psychofani.Na twoim miejscu spaliłbym się w miejscu publicznym krzycząc F2 NR.1 a reszta rpg-ów to gówno choć nawet w większość nie grałem!Uwielbiam tego typu komentarze z góry wiem że taka osoba ma nasrane w głowie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones