PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608737}
8,3 10 097
ocen
8,3 10 1 10097
Fallout: New Vegas
powrót do forum gry Fallout: New Vegas

https://www.youtube.com/playlist?annotation_id=annotation_2625691621&feature=iv& list=PL7pGJQV-jlzD17YNNbt103xp0PkkUCoPU&src_vid=lyPn6DXfS2g

hr_dooku

Widzę, że jesteś fanem nowych" falloutów". Takie pytanie trochę z innej beczki. Mi się "trójka" bardzo podobało. Przegrałem w niej chyba ze 100h :) I ostatnio myślę nad NV, tylko mam obawy, że będzie zbyt podobna do "trójki". O takie pytanie - czym się konkretnie różni ten fallout od tamtego. głównie chodzi mi różnice w mechanice.

ocenił(a) grę na 9
Spinel

Gra została stworzona na tym samym silniku co F3. Na samym początku różnicy możesz nie zauważyć, ale to kwestia czasu. Moim zdaniem NV to taka zmodowana 3'ka, lecz klimatem nie dorównuje.
Jeżeli spędziłeś 100h przy 3 części, powinno cię to tylko zmotywować do ogrania NV. Polecam szczerze!

Iluvatar94

dzięki.

ocenił(a) grę na 9
Spinel

Ja wręcz odwrotnie, W świecie NV spędziłem o wiele więcej czasu, wydaje mi sie bardziej rozbudowany i nie taki liniowy jak F3, w dodatku w moim subtelnym odczuciu humorystycznie bardziej wpisuje się w klimat klasyki, co jednak dla tych których pierwszy kontakt z serią nastąpił przez F3 nie musi być plusem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones