PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714150}
7,5 4,9 tys. ocen
7,5 10 1 4892
FIFA 15
powrót do forum gry FIFA 15

Dalsza produkcja tej gry nie ma sensu.Gra stracila kompletnie realnosc i zabija piekno Footballu.W fife gram od 8 i takiej kaszany jezeli chodzi o same mecze jeszcze nie widzialem.Po co kupowac graczy po 88 jak Van Persie 86 jak Muler czy wielu wielu innych skoro mozna kupic takiego Walcotta czy innego Lacazette i minac pol boiska "okiwac" wszystkich i pozamiatane i zeby nie bylo umiem grac w obronie.Zdecydowanie EA musi cos z tym zrobic bo gra kompletnie traci sens.Do tego te notoryczne zacinki w online w trakcie gry na ps4...EA nie zmienia nic na lepsze a co roku bierze okolo 2 stow za te gre , a nie moze dobrze dopracować trybu online.Najgorsze jest niestety to ze nie maja konkurencji.PES pod wzgledem licencji odstaje od Fify ogromnie i do tego jest po Angielsku.

ocenił(a) grę na 4
daniinter

Jeszcze ci komentatorzy to juz w ogole porazka od kilku lat to samo , a popelniaja tyle bledow ze glowa mala.

ocenił(a) grę na 9
daniinter

o co chodzi z tą realnością? Bo ja widzę coraz większą, coraz więcej boiskowych zdarzeń i starć. Nie umiesz argumentować

ocenił(a) grę na 4
Rockman92

Jezeli chodzi o 15 to jak wyzej bierz szybkich i dobrze dryblujacych grajkow i kiwaj cale boisko po co rozgrywac i sie wysilac.Realnosc 1 klasa.W 16 za to przyjęcie pilki na poziomie 8 ligi mistrzow.

ocenił(a) grę na 9
daniinter

Jak grasz na amatorze to może i tak dryblujesz. Ja tam grywam na legendarnym i tak różowo już nie jest, świetnie kryją.

ocenił(a) grę na 4
Rockman92

Mowie o trybie online człowieku dyskusja z toba jest bez sensu.

ocenił(a) grę na 9
daniinter

Wszystko mieszas,z skąd mogę wiedzieć o co ci biega, naucz się poprawnie pisać zanim założysz jakiś temat xD