PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606066}

Dragon Age: Początek

Dragon Age: Origins
8,2 14 925
ocen
8,2 10 1 14925
Dragon Age: Początek
powrót do forum gry Dragon Age: Początek

Złośliwą, egoistyczną wiedźmę czy słodką, naiwną pieśniarkę?Piszcie krótko. Ja wybieram oczywiście Morrigan.

ocenił(a) grę na 8

Leliana ,moja pierwsza postać romansowa nie miałem problemów by z nią romansować mimo tego często mnie wkurzała gadkami o stwórcy (przez nią nie mogłem zniszczyć prochów grałem magiem ateistą o dobrym sercu :/) dlatego nie zabieram ani staruchy ani wariatki do prochów.Co do Morrigan początkowo nie pałałem do niej sympatią ,dała się nawet polubić w miarę jak zdobywało się u niej poparcie ale jak z nią romansowałem to tylko nawalałem przycisk szybkiego wczytania bo cały czas fochy strzelała (lol i chce zaciągnąć postać do łózka już przy poparciu 50 ,nawet Zevran idzie przy 75...)

ocenił(a) grę na 10

Morrigan :)

ocenił(a) grę na 10

Morrigan

ocenił(a) grę na 10
ewelina_49

Morrigan

ocenił(a) grę na 9

Nie trawię Morrigan, więc Leliana. :P

ocenił(a) grę na 8

Leliana... i zgodziła się też na trójkącik :P

ocenił(a) grę na 9

Leliana <3

Apophis_

Morrigan ;)

ocenił(a) grę na 10

Leliana

Morrigan. YEA

ocenił(a) grę na 10

Osobiście podobały mi się obie postacie. Morrigan polubiłem głównie za charakter a Lelianę za jej łagodne nastawienie i historię jaką poprowadzili twórcy gry.

Morrigan :)

ocenił(a) grę na 10

Obie je lubię, ciężko je porównywać bo one są skrajnie inne :) Jednak jeśli muszę wybierać, to Morri :)

użytkownik usunięty

Morrigan.

Wybieram Morrigan, chociaż po pierwszych godzinach rozgrywki była raczej na mojej czarnej liście znienawidzonych bohaterów. Wredna, irytująca i złośliwa :') Na szczęście im dalej tym lepiej, gdy zdobędzie się jej przyjaźń staje się fajnieiszą postacią. Lelka trochę przynudza mimo że jest bardzo urocza i ma za sobą niezłą historię.

ocenił(a) grę na 10

Leliana

ocenił(a) grę na 9

Leliana, Morrigan lubiłem zanim ją poznałem.

ocenił(a) grę na 10

Leliana mnie osobiście ona nigdy nie nudziła zawsze ochoczo słuchała co ma do powiedzenia i jest mega urocza ale Morrigan też niczego sobie :)

ocenił(a) grę na 10

Ja zdecydowanie wolę Morrigan. Leliana jakoś do mnie nie przemówiła. Osobiście mnie nudziła i ta jej "burzliwa przeszłość" też nie wydała mi się jakimś szczególnym szałem. Morrigan bardziej mi się podobała. Szczególnie, gdy grałam postacią męską, może i szybko zgodziła się na łóżko, ale żeby zdobyć jej zaufanie, trzeba było się napracować. Podobnie kiedy grało się postacią żeńską. Doprowadzenie do tego, by nazwała moją postać siostrą trochę mi zajęło, ale to właśnie fajne. Jej złośliwość mnie bawiła i uwielbiałam wręcz jej sprzeczki z Alistairem. Wydaje mi się też postacią bardziej prawdziwą i rozbudowaną. Nieufna, z pazurem i najlepszymi tekstami wśród kobiet. Oczywiście rozumiem wszystkich fanów Leliany, nie oceniam, wyrażam tylko swoją opinię.

Morrigan.

ocenił(a) grę na 9
RubySava

Oczywiście Morrigan, choć zostawiła mnie na końcu ; <

Morrigan, zdecydowanie ona.

ocenił(a) grę na 7

Leliana

ocenił(a) grę na 10

Nie przepadam ani za jedną, ani za drugą, ale Morrigan ma ciekawszy charakter. Leliana jest irytująca.

ocenił(a) grę na 9

Morrigan.

ocenił(a) grę na 9

Najpierw z podrywałem Morrigan ale coraz więcej jej egoistycznych zachowań było w niezgodzie z moim sumieniem i dałem jej spokój, zacząłem ją specjalnie wkurzać i się wziąłem za Lelianę, bardziej mi odpowiadała. Chociaż przy końcu zrobiłem dziecko Morrigan:)

Morrigan

ocenił(a) grę na 9

Morrigan - już w Lothering można z nią romansować, choć straszna z niej jędza.

użytkownik usunięty

Morrigan

ocenił(a) grę na 10

Morrigan, choć Leliane też trochę lubię. Ale czasami jest irytująca, cała ta gadka o stwórcy ehh...:P

ocenił(a) grę na 9

Morrigan chociaż Leliana też była niczego sobie.

użytkownik usunięty

Morrigan jest pełną sprzeczności postacią i przez to chyba ciekawszą niż Leliana.

ocenił(a) grę na 6

Wydaje mi się, że ciekawsza jest Morrigan. Lelianna jest w tej części po prostu bez wyrazu, mdła, nijaka. Choć mój bohater Fereldenu "pukał" obie, ostatecznie to trzymał się właśnie czarownicy.

ocenił(a) grę na 8

Leliana.

ocenił(a) grę na 10

Leliana

ocenił(a) grę na 9

Próbowałem wyrwać Morrigan, zasypując ją mnóstwem prezentów, ale okazała się hetero. Leliana zwiała, kiedy zabiłem jakiegoś strażnika.

Leliana :) gralem kobieta a i tak zaciagnalem ja do lozka, Morrigan fajna babka z charakterem ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones