PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608124}
8,3 9 682
oceny
8,3 10 1 9682
Diablo
powrót do forum gry Diablo

Book of the blind

ocenił(a) grę na 10

Niesamowity kawałek poezji... szczególnie, że byłem w podstawówce jak grałem po raz pierwszy w
diablo. Ta gra pozostanie dla mnie Hack'n'slash'em wszechczasów.

ocenił(a) grę na 9
vespillo

Ta gra to matka wszystkich hack,n slash'ów. Pamiętam niekończące się polowania na bossów i poszukiwania unikalnych przedmiotów. No i oczywiście niezapomniane:"Ahh... Fresh meat":)

ocenił(a) grę na 9
vespillo

no. jak grałem pierwszy raz, to miałem takie demo, że mogłem grać tylko wojownikiem... to grałem. a potem jeszcze raz. a potem jeszcze raz. a potem...

ocenił(a) grę na 10
vespillo

Podobnie ja grałem w to pierwszy raz w podstawówce. Byłem wtedy tak beznadziejny, ze przechodziłem kilkukrotnie tą gierkę korzystając z trainera :D Ale klimat ta gra miała, mógłbym nawet rzecz, magiczny, z muzyką jakiej do dziś nigdzie lepszej nie słyszałem, mimo że to było tylko 5 zapętlonych kawałków, po jednym na każdy świat. Aż się łezka w oku kręci... I gdy już z przerażeniem odkryłem, że nie jestem w stanie sobie w to grać (chcąc przechodzić to po raz n-ty) na Win7, nagle się okazało, że linuksowy Wine całkiem nieźle obsługuje tą gierkę :)

użytkownik usunięty
Druedain

No, gra świetna, kalijugananda grałem tak samo w demo, tylko że miałem na płycie pełną wersję, nie wiem czemu zainstalowałem Spawned Diablo, czyli własnie demo, i potem się dziwiłem, czemu nie mogę tamtych klas?! :)
Jest jedna rzecz w D1 którą zapamiętałem bardziej niż samą grę - motyw przewodni Tristram. Gdy tylko go słyszę, już przypominam sobie te kilka domków w kwadracie, studnię, chatkę wiedźmy, kaplicę...

Druedain, czemu nie możesz grać na Win7? Ja bez problemu pocinam sobie w D1, tylko nie mogę minimalizować bo kolory się pieprzą ;(

ocenił(a) grę na 10

To zminimalizuj, uruchom menadżera systemu i zabij explorer.exe.
Nie zamykaj menadżera tylko wróć do gry i grafika będzie normalna. Po zakończeniu gry uruchom explorer.exe ponownie i wszystko gra.

ocenił(a) grę na 9
Druedain

Jeśli szukasz jakijś gierki z dobrym soundtrackiem, to polecam Divine Divinity (jeśli jeszcze w nią nie grałeś).

ocenił(a) grę na 10
vespillo

I can see what you see not
Vision milky then eyes rot
When you turn they will be gone
Whispering their hidden song
Then you see what cannot be /
Shadows move where light should be
Out of darkness, out of mind
Cast down into the Halls of the Blind.

ocenił(a) grę na 10
vespillo

Arcydzielo pod kazdym wzgledem na boskim poziomie.

ocenił(a) grę na 10
vespillo

Ja też grałem w nią w podstawówce I potwierdzam twoje słowa

ocenił(a) grę na 10
budny1987

Wasze słowa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones