PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608238}

Diablo II: Pan Zniszczenia

Diablo II: Lord of Destruction
2001
8,9 21 tys. ocen
8,9 10 1 20605
Diablo II: Pan Zniszczenia
powrót do forum gry Diablo II: Pan Zniszczenia

Chamstwo...

ocenił(a) grę na 10

Jakim cudem ta cudowna gra może być gorsza od Herosa 3?!
Chamstwo

TxShadow

Nie porównuj lisa do żbika....Jeżeli mam się już pokusić o zestawienie to: Heroes jest grą turowo - strategiczną a Diablo to prymitywna jak konstrukcja cepa rąbanka. Idziesz, nawalasz, zdobywasz doświadczenie, idziesz nawalasz, zdobywasz jeszcze więcej doświadczenia. W Heroes trzeba przynajmniej myśleć i kombinować. To tak jakby łatwiejsza wersja szachów.
O ile Diablo I (jedna z moich ulubionych gier) mnie zachwycił swoim klimatem i muzyką (na tyle, żeby przymrużyć lekko oko na prymitywne założenia tej gry) oraz grafiką to generalnie rzecz ujmując Diablo II mi dupy nie urwał. Pograłem sobie nekromantą kilka godzin i doszedłem do wniosku, że ta gra w ogóle nie budzi mojego zachwytu. Dla mnie zabrakło genialnego klimatu grozy części pierwszej. Takie są moje subiektywne odczucia. Kto co lubi.

ocenił(a) grę na 8
TxShadow

Bo Heroes III to arcydzieło a Lord of Destruction to TYLKO dodatek do bardzo dobrej (wciaż gorszej od herosa) gry.

ocenił(a) grę na 10
Iselor

ja jakoś nie sądzę iż heroes jest lepszy od diablo II
albo taki Warcraft III

ocenił(a) grę na 8
TxShadow

Akurat to nie jest istotne co sądzisz ty, ważna jest obiektywna rzeczywistość wystawiona przez graczy i prasę. Diablo II to znakomita gra, ale i tak wolę Diablo 1 z Hellfire.