PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612872}

Deus Ex: Bunt ludzkości

Deus Ex: Human Revolution
8,1 8 366
ocen
8,1 10 1 8366
Deus Ex: Bunt ludzkości
powrót do forum gry Deus Ex: Bunt ludzkości

Ostatnia gra która miała tak rewelacyjną fabułę było Dead Space 1 ale Deus Ex mimo że graficznie nie prezentuje się wybuchowo jest super.Gra powala historią Jensena i fabułą potrafi nas wciągnąc w swiat mrocznego Detroid i wielu innych miast oby więcej takich gier ze swietnym scenariuszem i fantastycznym głosem bohatera czyli Eliasa Toufexisa

dzidek7

scenariusz dopiero sie rozkreca pod sam koniec, a koniec gry to jakies zupelne nieporozumienie. Strasznie sie na tej grze zawiodlem. Pierwsze godziny genialne, a potem im blizej do konca tym gorzej :(.

ocenił(a) grę na 9
back2bizkit

to fakt koniec nie był jakiś imponujący jak dla mnie najlepszy moment to walka z pierwszym bosem. Scenariusz jeden z lepszych według mnie z gier na pc . Jak znasz jakieś fajne gry na PC z równie wciągającą fabułą to bym był wdzięczny jak byś podał.

dzidek7

Niestety nie gram na pc :/. Rzeczywiscie malo dobrych gier wychodzi w dzisiejszych czasach na pc. Ostatnio gram w Batman: Arkham City. Fabula jest bardzo dobra, mroczna i jest bardzo duzo powiazan do uniwersum Batmana typu "sidequesty" robione dla Bane'a, Freeze'a lub Riddlera. Nie martw sie jezeli nie jestes wielkim fanem Batmana. Jest w nim naprawde mroczny dorosly klimat. Ta seria wciaga jak bagno :). Jezeli lubisz gry typu Deus Ex z dobra fabula to Ci bardzo bardzo polecam serie Metal Gear Solid. Cos niesamowitego. Brakuje mi slow aby opisac genialnosc tej serii :). Naprawde mile Cie zaskoczy. Scenariusz jest z najwyzszej pulki.

ocenił(a) grę na 9
back2bizkit

dzięki poczekam jeszcze trochę na wydanie na PC ale zgadzam się z tobą w kontekście Batmana jeszcze nie ma arkham city na PC ale pierwsza cześć zrobiła na mnie duże wrażenie więc napewno zagram

ocenił(a) grę na 9
back2bizkit

dokladnie tak... zakonczenie jest porazkowe... 4 guziki w jednym miejscu i wybieraj sobie zakonczenie jakie chcesz... do tego nie ma w nich cutscenek a polowa elementow sie w kazdym z zakonczen powtarza... deus3 to swietna gra duzo lepsza niz 2 i wyraznie odwolujaca sie do 1 w wielu elementach, ale jest tez tutaj sporo rzeczy ktore autorzy zrobili po lebkach co psuje ogolny obraz bo naprawde niewiele zabraklo do arcydziela...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones