PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608586}
7,7 9 150
ocen
7,7 10 1 9150
Crysis
powrót do forum gry Crysis

na początku trzeba przeboleć typową strzelankę fpsową, by później dostać mega epicki męski shooter przeciwko kosmitom. polecam grać na poziomie delta, najwięcej frajdy.

Wujek_John

Należy jeszcze przeboleć tą część wewnątrz statku obcych. Wyjątkowo nudna misja.

ocenił(a) grę na 8
marcin261287

nie, jest świetna. a potem już jest jeszcze lepiej.

Wujek_John

Ja przysnąłem w trakcie grania ;)

ocenił(a) grę na 8
marcin261287

to zagraj sobie na 3 poziomie trudności lub 4, wtedy będziesz musiał mieć wysoką koncentrację cały czas :), a na czwartym to też często ginąć.

Wujek_John

Przeszedłem na wszystkich możliwych poziomach trudności, z modami/kodami i bez.

ocenił(a) grę na 8
marcin261287

aha no chyba że tak.

ocenił(a) grę na 4
marcin261287

Witam w klubie,mnie właśnie ta misja tak umęczyła,że odechciało mi się grać w nią do końca.A do tego momentu gra była naprawdę bardzo dobra.

marcin261287

Była bardzo klimatyczna. Tak powinien wyglądać nowy Unreal albo Duke Nukem ( który też miał etapy na statku obcych i były znakomite ). To etap bardziej do chłonięcia innego świata niż strzelania.

ocenił(a) grę na 8
Wujek_John

Jak dla mnie to właśnie walka z obcymi jest najsłabszym elementem tej gry. W walce z Koreańczykami można wykorzystywać moce, sprzęt i otwartość map żeby grać po swojemu - skradać się, ściągać przeciwników z dystansu, podkładać ładunki czy walczyć w zwarciu. Walka z obcymi sprowadza się w sumie tylko do ciągłego strzelania.

ocenił(a) grę na 8
Madoq

Ja jak pierwszy raz zagrałem - wyłączyłem bo mnie odpychała ogromem możliwości, jak Far Cry. Ale jak drugi raz zagrałem na delta, żeby mieć jak największą uważność i koncentrację, to była nieprawdopodobna. Drugi rozdział kapitalny a trzeci z kosmitami i ta dramatyczna końcówka na statku to już poezja!!!! Ta dramaturgia i epickość to było coś pięknego. Nieprawdopodobnie się wtedy wciągnąłem w tę grę i nie umiałem się oderwać. Ale, potem zagrałem w nią trzeci raz, i musze powiedzieć niestety że przeszedłem ją raz dwa, już nie było tych odczuć co za drugim razem, bo znałem fabułę i gra była bardzo łatwa do przejscia - wystarczyło cały czas szybko iść do przodu, nikogo nie zabijać i chować się w niewidzialności i tyle. Szkoda. Może jak zapomnę o tej grze i zagram w nią podobnie za jakiś duży czas to znów będzie genialna.

ocenił(a) grę na 4
Madoq

Zgadzam się z Tobą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones