PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628825}
7,8 306
ocen
7,8 10 1 306

Crash Bandicoot Carnival
powrót do forum gry Crash Bandicoot Carnival

gówniane xd

ocenił(a) grę na 3

na wstępie zaznaczę, że najpierw oceniłem grę a dopiero później dowiedziałem się, że gry nie
robił już notidog.

gra jest słaba. Koncepcja 6mini gier w świecie Crasha to fajny pomysł, ale wyszło gówno. Gra
jest nudna, tak mogę to najprościej ująć. Minigry są wykonane w prosty sposób, niektóre są
wręcz śmieszne i generalnie całość jest na godzinę grania po czym ma się dość

mamy grę Ballistix, taki pong na 4 mordy. To chyba najfajniejsza gra, ale i tak nie jest zbyt
porywająca :)

mamy tez polar push w którym pchamy się miśkami i wpychamy przeciwników do wody. Nuda.

jest też pogo pandemonium, które jest rzeczywiście ciekawą minigrą, no ale ciągle niczym
niezwykłym

albo crate crush czyli rzucanie w siebie pudłami i kamieniami. Moim okiem nic ciekawego

tank wars... nie, to chyba ta gra była jednak najfajniejsza. Jedyna grywalna i ciekawa. No ale
pytanie ile można grać w jedną mingirę? :)

Crash Dash to najnudniejsza i najśmieszniejsza minigra. Jest po prostu nędzna. To jeżdżenie
wozami dookoła słupa. Tak, dobrze czytacie. Konkretnie to jest jeżdżenie wozami wokół środka
koła. Wyjmijcie rower z piwnicy i jedźcie dookoła kiosku ruchu, taka jest właśnie ta minigra.
Wygrywa ten kto najwięcej razy okrąży kiosk czy tam najszybciej, wszystko jedno...

No ale ok, powiedzmy że raz na jakiś czas można pograć w tę grę. Szybko sobie odpuścicie (no a
przynajmniej ja odpuściłem xd) bo na singlu trzeba się sporo namęczyć żeby przejść dany portal.
Wiedzcie, że aby przejść dany portal gra się w jedną minigrę do trzech zwycięstw. Oznacza to, że
przejście danego portalu może nam zabrać do 9 rund (3 swoje wygrane i 2 wygrane
przeciwników których jest 3). Uwierzcie, jeżdżenie dookoła słupa przez 9 rund (a każda runda trwa
2-3 minuty) nie jest zbyt ciekawe. Co ja mówię: żadna gra nie jest ciekawa już po 2 rundach. A przecież możecie przegrać i będziecie zmuszeni grać w danym portalu jeszcze raz, od nowa ;) A po
tych męczarniach nowy tier i te same gry.

No to może multiplayer z siostrą, bratem, psem, sąsiadem na dwa pady? hahaha nic z tego, bo
żeby pograć na multi musisz odblokować mapki poprzez granie na singlu. Bazowo można grać
prawie w nic.

Cóż więc? Nic więc. Wywal płytę :)

ocenił(a) grę na 8
MegaSzczota

Cóż więc?Więc,nie....nie wywalę płyty bo ta gra mi się bardzo podoba i się kompletnie z tobą nie zgadzam :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones