PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628906}
7,5 10 208
ocen
7,5 10 1 10208
Counter Strike: Global Offensive
powrót do forum gry Counter-Strike: Global Offensive

Gra ma na celu połączenie sceny espotowej z 1.6 oraz CS:S i jak widać się to udało (mnóstwo lanów i turniejów).
Najbardziej skillowy, taktyczny FPS jaki wyszedł. Nie ma kuriozalnych sytuacji jak w BF3 gdzie można się zabić
nawzajem z odległości jednego metra.
Bardzo dobre hitboxy i recoil (podobny do 1.6)

Jedynie grając na słabym publicznym serwerze z głąbami można się zrazić do tej gry.

ocenił(a) grę na 10
Cacek93

Szczerze myślałem że naprawdę zrobią jakąś rewolucję odnośnie hitboxów, ale szału nie ma, no chyba lepiej jak w CSS, ale nadal idzie rozpierd.... klawe, czy monitor, jak walisz w gościa a On nic ;/ Czasem mnie to do szału doprowadza i mam ochotę wyjść z domu i komuś przypierd....


A co do samej gry no to bomba, połączenie tak szybkiej gry strzelaniki z taką grafiką to jest coś , zabawa dopiero zaczyna siępowyzej 100 fps i detalach max... Rozgrywka ? no to tak jak w każdym innym css , mega rozrywka !

ocenił(a) grę na 10
UPADLY_WIDZ

Hitboxy są dobre, po prostu recoil jest inny (podobny do 1.6 w którym miałem podobne problemy o których piszesz :P ), dlatego masz te problemy z trafieniem ^^ Dużo zależy także od serwera, tickrate 128 to podstawa.
Może także nie masz ustawionych rate'ów? cl_inter_ratio 1, cl_interp 0, rate 128000, cl_cmdrate 128, cl_updaterate 128
Tak powinny być ustawione.

ocenił(a) grę na 10
Cacek93

Nie chodzi mi o recoil, bo to nie ma nic wspólnego z tym ze koleś dostaje w głowę a nic mu HP nie zabiera, ale to się rzadko zdarza, całe szczęście, no ale jednak ;/ co do tickrate, u siebie mam wszystko ok, oraz zgadza się na serwerach 128 to jest czasami esencja strzelania :) Szkoda że podstawowy tryb w grze turniejowy odbywa się na 64 tickrate serwach ;/

ocenił(a) grę na 10
UPADLY_WIDZ

Z tym recoilem to chodziło mi o to, że masz WYCELOWANE w głowę, a nie dostaje, powód? Rozrzut.
Po prostu myślałem, że o to Tobie chodzi. Ja nigdy nie miałem tak, że dostaje w jakaś część ciała (widać, że dostaje, są ślady krwi itp), a jednak okazuje się, że nie trafiłem, nawet w CSS. Tak więc wydaje mi się, że może wina leży po twojej stronie, np. utrata pakietów.
Nawet na serwerach valve z tickiem 64 strzela się nie najgorzej. Ja jednak wolę grać pcw na prywatnych, a przeciwników szukać na irc jak za czasów 1.6 i source :D

ocenił(a) grę na 10
Cacek93

wiadomo, tylko ze jest ręczne szukanie, a tak t o bierze sięna szybko znajomych, albo nawet samemu ze stema i na chybko meczyk :) GL & HF

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones